Liečiteľstvo trombóz a embólií – bez záruky

Dovolil som si napísať článok o tom, ako napríklad dokážu niektorí liečitelia v Indii využiť vedecké poznatky a bádania okolo liekov. Spoznávajú liekopisy vo farmácii a následne intuitívne aj za pomoci alchymistických receptov zo stredoveku vyrábajú náhrady za moderné lieky, ktoré sú často vyrábané synteticky, genetickými manipuláciami s rastlinným a zvieracím materiálom, alebo sa získavajú zo zvierat a rastlín za pomoci chemických alebo biochemických pochodov. Farmácia a farmaceutický priemysel vyrába do oblasti trombóz niekoľko liekov.

Lieky a liečivá na predpis
Heparín
http://www.zdravie.sk/liek/8287/heparin-leciva-sol-inj-1×5-m…
Warfarin
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/ucinna-latka/warfarin-5…
Xarelto (účinná látka rivaroxaban)
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/xarelto-50321.ht…
Pradaxa
http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/pradaxa-48308.ht…


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Alchýmia bez lekárskeho predpisu
Ide o receptúry liečiv vyrobených v domácich podmienkach.

Náhrada za Heparín – bez záruky
V konzumnom liehu sa aj niekoľko mesiacov lúhujú pijavice lekárske. Účinnosť sa zvyšuje počtom pijavíc. Potom sa to používa ako alkoholová tinktúra, natiera sa 5 až 10 kvapiek denne zvonka na oblasť pupka.

Náhrada za Warfarín – bez záruky
Ide o receptúru, pri ktorej sa v konzumnom alkohole lúhujú kúsky hovädzej pečene a hovädzích pľúc. Potom sa to používa ako tinktúra po kvapkách. Je lepšie to užívať zvonku a nie cez tráviaci trakt. Možné užívať aj cez konečník.

Náhrada za Xarelto – bez záruky
Ide o receptúru, kde sa v konzumnom alkohole lúhujú kúsky kačacej, husacej, slepačej pečene a pľúc a celkovo vnútorností týchto vtáčích druhov. Užíva sa zvonku a nie cez tráviaci trakt.

Potom je tu špecifická tinktúra z komonice lekárskej, arniky, levandule, sladkého drievka, plodu pagaštanu konského a plodu a kvetov jedlého gaštanu. Znovu sa určité množstvo každej bylinky lúhuje určité obdobie v konzumnom alkohole. Po lúhovaní sa užíva zvonka po kvapkách od oblasti pupka.

Kumarín z byliniek napríklad z komonice lekárskej sa mimoriadne dobre dostane do tela inhalovaním cez pľúca ako vodný roztok. Komonica lekárska dobre funguje na čistenie trombóz a embólií v dolných končatinách, keď sa zmieša s propolisom. Tinktúrou z komonice lekárskej sa natiera oblasť srdca a pôsobí to na čistenie ciev a žíl srdca.

Na záver by som chcel upozorniť na skutočnosť, že tieto recepty sú bez akejkoľvek záruky a nebolo uskutočnených dostatok testov a skúšaní vedeckým spôsobom. A tak tu uvedené receptúry praktizujte výhradne na vlastnú zodpovednosť. V niektorých závažných stavoch môžu tieto recepty poškodiť zdravie. A tak to radšej sami neskúšajte.

Zdroj obrázku: wikipedia.org
Autor: Lalupa

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.