Cesta tisíce míľ začína jediným krokom … Prezentácia Sašu Puebla

SAŠA PUEBLO A ČO OVLÁDA (OD ROKU – 2002): Pohľad na celkovú duchovnú cestu Sašu Puebla, ktorý sa rozhodol ponoriť na dno vlastnej duše. Chce robiť ezoteriku vo všetkých najvýznamnejších smeroch a stať sa jedným z najvšestrannejších ezoterikov. Tak isto chce v jednotlivých ezoterických smeroch dosiahnuť aspoň takú úroveň, ako jeho najlepší predchodcovia.

SAŠA PUEBLO PSYCHONAUT KOZMOS: Venujem sa tu pestovaniu špeciálnej schopnosti a to je fyzický prienik do kozmu okolo nás. Ide o špeciálnu techniku skutočného prieniku psychiky človeka a jeho energií. Nie je to o prieniku do svojich predstáv. Nejde tu o scifi fantázie.
https://sasapueblo.meditacia.sk/psychonaut-a-psychopomp-sasa-pueblo/

SAŠA PUEBLO 20 ROKOV MEDITÁCIE: Po mnohých rokoch ezoterickej praxe som sa rozhodol vrátiť sa, ako sa hovorí, na začiatok mojej duchovnej cesty. Minimálne ich aspoň trochu inšpirovala. Na začiatku tejto cesty som sa rozhodol, že budem robiť všetky duchovné a ezoterické smery. Nebudem si vyberať, že toto robiť budem a toto nie.
https://sasapueblo.meditacia.sk/ako-som-na-tom-po-20-rokoch-meditacii/

SAŠA PUEBLO EZOTERICKY VRCHOL: Podrobne si rozoberieme, ako na to, aby ste z ezoteriky a duchovna neskončili v rukách psychiatra, poprípade onkológa.
https://sasapueblo.meditacia.sk/ako-dosiahnut-na-ezotericky-vrchol/

SAŠA PUEBLO EZOTERICKE SMERY: Ezoterika, ktorej sa venujeme, nepatrí do oblasti zábavnej a relaxačnej ezoteriky. Tak isto to nie je ezoterika postavená na patologických prejavoch ezoterikov
https://sasapueblo.meditacia.sk/rozhodujuce-smery-v-ezoterike-a-co-v-nich-v-sucasnosti-cvicime/

SAŠA PUEBLO CERTIFIKOVANÝ EZOTERIK: Ezoterika, ktorej sa venujeme, nepatrí do oblasti zábavnej a relaxačnej ezoteriky. Tak isto to nie je ezoterika postavená na patologických prejavoch ezoterikov
https://sasapueblo.meditacia.sk/certifikovany-ezoterik/

SAŠA PUEBLO SPIRITISTA: Vcelku nie je tiež jednoduché stať sa špiritistov, ak človek neprežil klinickú smrť a nevrátil sa z tohto stavu do sveta živých ľudí. Tým, ktorí ju prežili a tiež o tom vie, sa často život úplne zmení a na svet hľadí inými očami ako bežní ľudia. Oni jednoducho tuší a cíti, že po smrti bude niečo ďalej a smrťou všetko pre ľudskú dušu nekončí.
https://sasapueblo.meditacia.sk/spiritista-sasa-pueblo/

SAŠA PUEBLO ČO SOM DOSIAHOL: Na základe požiadaviek svojho podvedomia, ktoré ma neustále tlačilo, aby som sa venoval duchovnej činnosti, som zo začiatku nedobrovoľne prijal toto poslanie. Priznávam, že aj z dôvodu neustálych neúspechov a trvalých stavov chorobnosti. Toto želanie som prijal a potlačil som bežné ľudské ambície.
https://sasapueblo.meditacia.sk/co-som-dosiahol-v-ezoterike/

SAŠA PUEBLO ZACIATOK MOJEJ CESTY:Na začiatku duchovnej cesty som vlastne ani netušil, že sa vydávam na nejakú duchovnú cestu. V prvom rade ma trápili chorobné stavy, a tak isto nie práve úspešný život človeka, ktorý musel neustále začínať robiť niečo nové.
https://sasapueblo.meditacia.sk/zaciatok-mojej-ezoterickej-cesty/

SAŠA PUEBLO ZACINAJUCI EZOTERIK: Svoju ezoterickú prax som začínal presvedčením, že napriek tomu, že ma príroda neobdarila žiadnymi fenomenálnymi schopnosťami, tak ich dokážem získať nácvikom a následnou praxou. Začal som študovať a meditovať knižku od
https://sasapueblo.meditacia.sk/zacinajuci-ezoterik/