OČKÁ TULIPÁNOV

OČKA TULIPÁNOV. Každý tulipán má svoju tvár a svoje očko. Zo žltej farby tulipánov vyrobím svetlo do tvojich očiek. Pán-tulipán vždy dáva lásku, daruje, rozdáva, dáva ľúbivé spektrum jasných farieb. Tuli-pán kalejdoskop farebných sklíčok do tvojich smutných očí. Svetlo tulipánu priznáva farbu a neodmieta výpoveď o kráse tvojich očí. Vidieť svet v ružových farbách super tulipánov. Svet je veľká nekonečná plocha, pestrá paleta farebných tulipánov. Sekundy tvojich očí medzi hojdaním tulipánov.

Komíny plné ohňostroja pestrosť farieb tulipánov. Priatelia to je priateľ tulipánko. Príbeh očí chlapčeka z hlávky tulipánu. Aj vy milujete túliace sa tuli-paničky ? Priznávam sa vykradol som všetky farby zo záhrady tulipánov. Krásne milované tulipány. V jarnom slnku sa decentne kolísali ťažké žlté hlávky tulipánikov. Lupienky tulipánov, kytica tulipánov, háčkované tulipány. Dobrá voľba z kyticou oranžových tulipánov. Žltá žiadostivá žiarlivosť na tvoje pyšné tulipánôčky. Fanfán tulipán kráľ francúských tuli-pánov.

Nádhernú kyticu tulipánov môžem dnes očakávať od môjho záhradníka. Páni a dámy dnešné menu tulinkanie tulipánkov. Lásky-plný Fanfán čierny tuli-pán. Túliace sa hlávky tulipánov pôvab holadnského tulinkania. Tulipány a tulipánky a tuli-páni. Páni farby života, ukradli nám tulipány. Je mi to ľúto, ale je to len Fanfán tulipán. Turbany mamon krása roztopašnosť tulipánov. Tulipánová mánia háremov sultanátu zlatého veku. Páni pre nás rozkvitnú iba zimné drobunké botanické tulipánky.

Mocná nočná kráľovná tulipánov neviditeľná vo svojej tmavéj fialovej noci. Nevinné pastelové púčiky rúčky tulipánov. Kúzelný kvet fanfónu-tulipánu uvoľnil šťastie a lásku do sveta smartfónu. Tulipán ako kvet najvyššieho sultána. 5,4,3,2,1 tulipán absolútna dokonalosť symetrie diamantov. Detský smiech otvoril očká cibuliek ranných tulipánov. Ornamentom očipkované spodničky tulileniek. Odletel turecký čmeliak turban tulipán. Šialený mišmaš štetec umelca pestrosti tulipánov. Čudný čúrny putipajtáš kamarát tulipánov. Lilipután medzi tulipánmi. (zveršovaný voľný výber z internetu)