SLNIEČKOVÁ FIALÔČKA, AMETYSTOVÁ VLOČKA

SLNIEČKOVÁ FIALÔČKA, AMETYSTOVÁ VLOČKA.

1 FIALÔČKA

Fial-kočka chcenie-chvenie fialkovo krásne tôňky stonožky nôžky, vysnívané božteky vanilkové nošteky, peľom čmeľom rozmaznané, zamatovo sladučké pery a perinky Perinbabky, perníkové-perleťové fialôčky. Stretávka v potôni, rendez-vous, vášeň, fialka-tanečnica flamengom horiace srdiečka, zaliečavý dizajn, naberané fialové šatičky, zelenkavé nožičky-zorničky-rosničky, fialové zore, vetrom zorané more. Moje milované tigríča, smaragdové očká-packy-pacičky rozsypané spektrá ligotavých ametystov. Fialkové fontanelky, topánôčky-fontánky-črievičky, splnené sny z lupienkov ružičiek – koláčiky z vodičky-lodičky, maznavučko sladké lásky, exotické ostrovy Galapágy-krásky.

1+1 FIALÔČKY

Fialky fi-figliarky, fialôčky fialové farbičky-čarbaničky, kedykoľvek ufňukané fifinky fialôčky, famózne parfémové lásky-čačky voňačkové. Fijú-fifinky-fijú-fit v tôni žijú fi-fialočky vyčančané čačky na-krásnej-hôrke načančané krásne vyfintené makovo bodkované superkočky fi-fialôčky tigrované kočkaté. Túžba šialená družba, súženie lásky, náruživé rúčky, náruč kytičiek fialôčok vzlyk-vzdych-dotyk žiadam. Papkavé pamlskové papuľky, sladké koláčiky, fantastic fialkový-lovec-evžen ženšen. Prosím – žiadam – urgujem – modlím (máš na-ro-de-ni-ny-ja-na-ro-de-ni-ny mám) fialku fanynku Valentínku na moje pery, srdce na dlaň si dám. Adresa: Blondín Valentín Fialín, Orechová Potôň-Mississippi, na udičke riečka-tôňka-dedinka-v-údolí, otrok-lásky, hádaj na trikrát – pôrodník rozkošných fifi-fialiek, do rozpuku modrá buchtička, tak sa seje-smeje-seje máčik-slimáčik-mak, fialôčko-fifiniatko-dievča smejka-očkatá. Slniečko depka zapadák (azaňád) nostalgicky za fialové zore a je to fi-fifi tamto hľa sa smeje pele-mele šaráda-paráda-marmeláda.

2+1 FIALÔČKY

Voňavá vôňa črievičiek chrám-katedrála cosmos voňačiek, odpustenie jari sa mi páči – nech sa páči E.T. Mimozemšťan. Modré korálky, fialky kamarátky, farby korále fialky. Fialky čarovné korálky-sklíčka-líčka od Natálky, krása hôr prosí, fialovo zamatové šatôčky k svadbe Marušky Fialky Jahodovej prichystáva. Fialôčka excelentná kráska, srdiečková fialôčka, sirôtka fialôčka, violka violetka fialková, sladká Violetta super fialová fial-kočka. Kdekoľvek fialovo-modrá žiadostivá-žiarlivosť-žiada, kedykoľvek Gothic fiála, chrám fialky žiari na pozdrav v lesku-slávy-dcéry. Trilkujúce balansovanie katedrál, akustika fialových krídel motýľov, fiála, sviatosť monštrancií. Kŕdeľ fialôčok k modrej oblohe letí-fília-letí všetko, čo má krídla, letí, fialôčka krídla má a tak letom svetom letí-fialová-letí. Kade-tade-hoci-kade arkády spomienok na krehkosť „efekt motýlích krídiel“ na letisku fialiek pripútajte sa prosím. Frajeri fialkoví sprejeri, fialôčka letí, frajerôčky rozdala zo svojich očiek, hneď ako im zíde z očí a zíde z havárie orlích krídiel. Smutné oči farby fialiek letušiek mám, pri letisku jareček a tam fialôčka rastie, šťastie pre mňa rastie, už ju mám. Nevinná nežná voňavá pôvabná fialôčka, domček má, oblôčik má, komôrku má, potvorku maličkú má, vtáčika konôpku má, vôkol nás dôvod má, bôžika tam má, tôňku potôňku má, vôňu znamenia má, operu krútňavu má. Kvôli tebe ťa mám, fialôčku mám, frajárku mám fajnovú, mám jej faloš, mám famíliu fialôčok, mám fa fe fi fo fu si hrám a radosť mám, formičku capi capušky mám, frajerôčku očkaňu mám, festival svetlušiek mám, fifinku mám, folklóre ľudu mám, fajnovučkú fajtu mám, modroočku mám a rád ju predám vám.

2+2 FIALÔČKY

Kde sú všetky fialôčky-paničky a tamto-hľa-tam v kytičke tôňka srdiečok fialôčok, tých všetkých spolu, nádhera. Varuj dušu na doline-varovanie: krásna fialová vábnička, krásna si preto, že si hadím medom kŕmená, preto z fantázie syčí nebezpečne zvodná tôňka-zmyselne okatá. Vôkol voňavé srdiečka, melódie lásky bzukot nádej včielky, dotyk nektáru, nehy v srdiečku fialôčky. Navoňané fialkovo čačané, lilavé krídelká motýľov, kde bolo tam bolo – fialka, tam bola aj jedna babôčka-z-očka-mi fialôčka pávooká. Maznavučká cipuška šumienka šumná, papučka fialôčka, ľúbim ťa zmaľovaná fialôčka frajiročka-senzi fialová paráda, je to za srdiečko chytľavá Loli hit parádička. Tam na Hornáde v tôni fialôčku ľúbim, tak sa tam sníva, tak sa rodí láska. Dzivočka fialôčka cingi lingi rada žije, rada dá, kvietok do kytičky dá.

2+1+2 FIALÔČIEK

Nože neplač modroočko-fialové-očko vábenie famózne, viackrát-niekoľko-krát vábnička fialôčka. FIALKA: vianočka, víťazná, voňavá, fialkastá, božská. Božechráň fialôčka bože môj-moja si, čosi-začo-si-kdesi, kde ťa ľudia berú fialôčka. Čokoľvek by som za fialôčku dal, za dôvernú fialôčku slobody som sa vzdal. Nejdem tam, ale tam na vidiek, vidiečan som, vieš či nevieš dievčica fialôčka. Fialôčka moje zlato, moja úľava, božtek fialôčky pre mňa, lúčka kvetov a kytičiek fialôčok, niekedy láska inokedy ľubovôľa fialôčky (môže byť kytička fialiek) pôžitkárska, pôvabná, pôvabný ušľachtilý pôvod, pôsobivá distingvovaná doslova pôrodnica fialiek babuliatok. Fialôčka sviatosť vôní, jarná sviatosť oltárna, oltár fialových bôžikov, zbožštenie božtekov-zubčekov fialôčok. Si pekná kostička, si dosť voňavá hviezdička, si zvodná fialka potvorka krutá a mocná. Do tônky sa vnorila, na mesačný sen sa zmenila, vieš čo myslím, myslím čó – funky nálada – fialôčka moja. Moja radosť je čas radosti každej fialky aj čas mojich ručičiek. Detský zbor Fialôčka fajnovučká fialôčka famózna. Fialôčka krásna fialka pieseň spievala, všetkým radosť mávala. V hypnóze fialové sníčky, potvorky v potôňke, nožičky rozkošníčky, fialové srdiečka, šťastíčko fialové mlčky tichučké chvastanie, zázrak fialôčky.

3+3 FIALÔČIEK

Modlitba ručičiek fialôčok s kytičkou fialových kvietkov. Mám to rád, máš to ešte radšej, dáme lásku všetkým vám. Navždy bozkávam nošteky, ušká a na ne a nie vás z celej duše bože môj božtekujem fialôčky suprovo zbožštené. Fialôčka fialová, fialka do fialova oblečená, moja žienka snežienka bielo-modro-fialovučko-červené líčka máš. Krásne dieťatko miminko mám, miláčik nebies dieťatko si k láske dám. Fialôčky riekanôčky, detičky, ručičky, nožičky, nošteky, ušká, priedušky, ťapušky deťuliatok, snežienky tejto zbabranej pozér básničky vždy dáš. Fialôčka slastné lásky a tie tvoje nádherné vrásky vintage vrásky. Narodila si sa (na-na-ro-de-ni-ny), pre lásku fialôčka srdiečko, púčik život môj, kvietok fialôčka. Iskričky hviezdičky, bože môj, fialové fetišky zmije ponožtičky. Teba iba teba fialôčka najradšej seba mám a aj ti to dám. Tvoje očká, tvoje ručičky, tvoje nožičky všetky možné-nemožné božie krásky tvojej lásky. Čo všetko pre teba mám, lásku tvoju si na Vianoce ako darček, tvoju dám. Fialôčka milovaná kráska, tôňka mojich očí, sen sa mi o tebe sníval, celý snár, že teba som sa vzdal. Mikuláš, čo mi dáš, srdiečka plamienky lásky fialky z radosti ti znesiem z nebies dám.

3+4 FIALÔČIEK

Fialky i žienky i tôňka i tóny i potôňky i fialkové očká i tôňky i láska nezištná i zasnená fialôčka i snová levanduľa i políčka nezábudok i hviezdičky zlaté noci-rybičky. A z ničoho nič súdny úrad – trest, fialový záblesk lúčov si vina-či-nevinná iskrička fialôčka. Pocitovo superman slimáčik-noštek-rožtek privoňal, vôkol neho, na stope fialky-udanie, rytmus falošnosť dúhy. Zámerne načančaná, nie-pekne vyčačkaná, wifi fifinka fialková. Spolu trest a účasť s Emanuelom motýľom fialovo-modrým-filom fifiliakom vyfinteným. Slimáčik máčik vystrč rožky, zo súdnej moci sudičky-rosničky odsúdená “rosa-fifi-fialôčka”, v noci sa súdna moc z očí do očí, z očí-slzou potrestaná fialôčka. Oslobodí sa slimáčik-očko vystrč rožteky nožičku-ponožtičku slobodienku solventnosť zakúša. Kami kami kam ideš-ide tade vláčik lotor báčik slimáčik ráčik ši-ši či-či od fialienky z chochola – huhú ši ši šu hybe slimáčik-vláčik-dráčik.

4+4 FIALÔČIEK

To je taká onaká okatá a strapatá „Fialka“ prdelka-maznáčik a o čo nám tu ide o bontón, či bonbón aj o poltón, či ideu Platóna, či o fanfón fialovo-čačkaný. Fialka-rybička filofil-ko-fíliofil, fialkový trojlístok, fialiek plnený potôčik z hôr od počatia jabĺčkovo-teplučký, fialkový flirt, výrazný parfumér, fialkovo vyfarbený voňavo tónovaný. Fialôčka rada rad za radom radodajná dáva-zadara, zrada perín rozkošnice-zver z mojich perí óňanky rozkráda. Fialkové čočkové očká, odtiene lahôdkové cukríky vycumlíkované, ateliér-asfaltér cesta-diaľka kamiónov tónov Lenôčky Chanel E55. Fialôčky srdiečkové zlodejky nosov-noštekov nevernice-veternice neverte neverníkom trúdikom s Pipinkou vrtáčikom-vtáčikom rozjareným. Zvonkohra-hra znončekov cingi lingi „Big Ben London“, umravnené „la Paris bon paris“. Banbínôčky de Praga laskonky laškujúce vlnky-žblnky tešenia-túženia očkatých potvoriek stvorených v zákulisí tôňky „shanzelize“. Fialôčka fialka krásavička-tangáčik-nogavička vlnka na modrom Dunaj-kilité-tej. Sladučká nevernica fialôčka činčavô-čudesnučká očka šálené na sklo malovanô. Manhattan ó ámerikó óňanka parfémová prdelko-coco-lahôdková primabalerína – šialenosť noblesa šálky Broadway famóznej „čačky-vojačky-voňačky“ fialôčky. Ave dala-nedala Viedeň fialôčku za všetkých tisíc sukienočiek fialovo-maznavučkú mu ale dala. Kitten Kit Kat 2 en ten tiki šteňatá rozmazlené-mazlenie, pán-amerikán, žmurknutie kukadiel kukulienok kukučiek (kde si dieťa dala) a ich letopočet-ovečiek čumiacich očuliek fialôčok-špendlík-šok. Tam hľa planétka fialôčka a aj tamto hľaď fialôčka, (song boy army) aj ja už tiež taká dívka čúrna-fialôčka (ách tá láska sebeská), my všetky fanynky fiflenky fifinkové na 100 krát spievaj playboy fi-fialôčka playmate lilavá.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.