NEZÁBUDKY BLUDÁRKY MOJEJ DUŠE

NEZÁBUDKY BLUDÁRKY MOJEJ DUŠE. Na modrom močiari tôňka tisícok nezábudiek. Moje oči plné drobulinkých kytíc tvojich nezábudiek. Modré očká nezábudiek môjho zamilovaného srdiečka. Šperkované kvapky nezábudiek. Chcel by som na teba zabudnúť, moja nezábudka. Nezábudky našich zabudnutých želaní. Neberte prosím nezábudkám krídla krehkosti motýľov. Oáza plná modrých očiek modrookých nezábudiek. Modroočka plná modrých nezábudiek nemôžem a nechcem na teba nikdy zabudnúť.

Tmavá tôňka plná jemnocitných a modrookých nezábudiek. Neverná nevädza a či krehulinká nezábudka? Nezábudka zabudnutia si moja najlepšia spomienka. Nezábudky blankytné hmýrenie v rybích očkách. Drobnučké nezábudky, modrastá fascinácia čipkovanej jemnosti prstov pavúčej čipkárky. Z krajinky rozprávok vanul sa jemný vánok nezábudiek. Romantická jemnosť nezábudiek v ich čipkovanom angažmá. Nikdy jej to nezabudnem a nikdy na ňu nezabudnem.

Magický spln čarovania tisícok modrookých čipkovaných očiek popletených nezábudiek. Imaginárna krajinka mikrobodiek plná nezábudiek. Čo viac pre dokonalosť duše ako osudová krása močiarnych nezábudiek… Nezabudni, že si kvietok začarovanej nezábudky. (voľný zber z internetu – upravený)