PERLY LIEČIA TVOJE OČI

PERLY LIEČIA TVOJE OČI. Perleť bielych lastúr nepreniká cez tmu tvojich očí. Prsty lastúr perlorodiek na nočnej oblohe tvoria hviezdy. Z mojich očí. Hviezda sa mení, pozri, čo padá – perly padajú do tvojich očí. Mrazivo chladné žiariace perlete liečia tvoje oči. Bozk na tvoje oči. Nielen moje, ale aj tvoje pery sa pokryli perleťovými bozkami kozmickej lastúry. Posielam ti svoje srdce v lastúre a obaľ ho prosím svojou božskou perleťou z tvojich očí. Tvoje oči z čiernych perál smutnej perlorodky. Už zase rodíš perly?

Lastúra očakáva dážď padajúcich perleťových hviezd, potichúčky do jej lásky z očí. Perleťový sen sa smial z môjho nového perleťového srdiečka. Mám vás rád lásky z perlete vysnené. Moje perleťové srdce rozkladá, ukladá, rozprestiera, perleťové perly perlorodiek. Hviezdne dráhy zhasli hviezdy a zosmutneli čierne perly mojej duše v tvojich očiach. Príliš všedné zrniečko piesku obalené príliš krásnou perleťou. Oči plačú perly lásky v láske morskej perlorodky. Moje perleťové srdce som zabudol v lastúre perlorodky.

V neláske lásky perlorodky ešte viac lásky tej zvodnej krásky. Čierne more perlorodiek prináša stále viac čiernych periel. Moje perleťové srdce je hviezdna lastúra čiernej perly. Najvzácnejšia perla zrodená v tvojej duši z odmietania dobrôt tvojej lásky. Z iskier morskej peny zrodili sa v perlorodkách čierne hviezdy. Falošné perly si mi dala z jazmínových kvetov, oklamala si ma maximálne. Pestré farebné perly z dúhy vyžarujú ceruzky bleskov. Perličky to sú moje infantilné kúzelnícke hviezdičky.

Zrada rosničky každej ženičky, ukradla klbká perleťovej lásky do oka zorničky. Perleťové jabĺčka padajú do tvojich očí. Zázrak vidia hviezdy, tvoje oči stvorené z perlete. Z matky lastúr motýlí mesačný svit strieborné perly plodí, rodí. Ako liek sa to zočí z tvojich očí. Ešte stále to nie je oné poriadne perleťové.

Výtvarníčka, ktorá si dala prezývku WhiteAngel Art:
https://www.facebook.com/whiteangelart