SAŠA – Grandmaster Reiki

SAŠA PUEBLO REIKISTA (OD ROKU – 2002): Saša Pueblo sa stáva senzibilom a dokáže vnímať magnetické pulzácie zemského jadra a bioenergie živých organizmov. Zverejní tu vždy stupeň úrovne, ktorý v tejto oblasti dosiahol. Energetická ezoterika je významná oblasť duchovnej cesty a bez jej hĺbkového zvládnutia nemožno robiť úspešnú duchovnú cestu.

SAŠA PUEBLO PROGRAMUJEM REIKI: Na stole mám kalendár a využívam ho aj na programovanie reiki. Programovanie je dobré na to, aby som mal chuť v reiki pokračovať vytrvalo a aj ho zdokonaľovať.
https://sasapueblo.meditacia.sk/ako-programujem-reiki/

SASA PUEBLO REIKI ENERGIE: O ľudských energiách, ktoré sa tvoria v bunkách ľudského tela a v procese trávenia, som sa dozvedel z knižiek o reiki a liečiteľských schopnostiach. Dopočul som sa, že niektorí ľudia majú horúce ruky. V mojom okolí sa rozbehla zasvätenie do reiki energiou. Objavili sa reiki liečitelia.
https://sasapueblo.meditacia.sk/energie-reiki-sasu-puebla/

SAŠA PUEBLO MAGMATICKÉ ENERGIE: V tejto oblasti som prešiel rozsiahlym výcvikom a trvalo som sa naučil v sebe a okolo seba vnímať aktivity magnetického jadra Zeme, ktoré je v hĺbke až 6 000 km. Pridal som sa do rodiny senzibilov alebo prútikárov. Senzibil je osoba, ktorá vníma cez nervové platničky vo svaloch magnetické pulzácie zemského jadra.
https://sasapueblo.meditacia.sk/ako-ovladam-magmaticke-energie-zeme/

SAŠA PUEBLO PRÁCA Z ENERGIAMI: Keď som začínal, tak som o nejakých energiách z ľudského tela ani nechyroval. Bola to pre mňa úplne neznáma vec. Iba som vedel, že moja babka mňa aj iných ľudí liečila horúcimi rukami. Naivne som si ako dieťa predstavoval, že ruky si zohreje na variči alebo na žehličke
https://sasapueblo.meditacia.sk/moje-zaciatky-prace-s-energiami/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.