SAŠA – Medicinmann

SAŠA PUEBLO ŠAMAN (OD ROKU – 2002): Šamanizmus je jedna z významných duchovných ciest do vlastnej duše pomocou techník a praktík či už pravekého, alebo prírodného človeka. Saša Pueblo sa usiluje preniknúť až do prehistórie svojej duše, keď sme boli ešte akýsi druh zvierat alebo živočícha. Spoznáva zákutia duše šamana bezprostredne v sebe, a tak isto sa usiluje oživiť šamanské tradície a previesť ich do meditačnej praxe ďalších meditujúcich.

ČO SOM DOSIAHOL V ŠAMANSTVE: V oblasti prírodného šamanstva som v prvom rade dosiahol schopnosť potlačiť rozumový spôsob vnímania seba aj prírody. Dokážem potlačiť vnútorné myšlienkové pochody a spomienky na prírodu. Ďalej si uvedomujem, že šamanstvo spadá do obdobia 50 000 rokov ….
https://sasapueblo.meditacia.sk/co-som-dosiahol-v-prirodnom-samanstve/

SAŠA PUEBLO MAGICKÁ REČ: Prírodný človek. Praveký človek. Rozumové konanie. Magické konanie. Magická reč. Posunková reč. Magické zvuky. Magické pohyby. Magické hlasivky. Magické rituály s objektmi. Magické písmená. Magické znaky ako piktogram. Mágia praveká ako oheň. Mágia ako voda.
https://sasapueblo.meditacia.sk/ovladam-magicku-rec-samanov/

SAŠA PUEBLO ZAČIATOK ŠAMANSTVA: Aby bola duchovná cesta úplná, tak je potrebné sa časom vrátiť do minulosti a venovať sa obdobiu prírodného človeka, ktorý nevie písať, čítať a logicky premýšľať a treba v šamanstve zájsť aj do obdobia pravekého človeka. No aby bolo všetko naplnené aj historicky
https://sasapueblo.meditacia.sk/zaciatky-mojej-samanskej-cesty/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.