KRÁSNE SNOVÁ LEVANDUĽA

KRÁSNE SNOVÁ LEVANDUĽA. Padá jemnulinká slastná rosička- zornička na levanduľové políčka. Iba pre teba v srdci jednu krehkú kytičku levanduliek mám. Moja radosť peha pehavá, lienka žienka levanduľka levanduľová. Včielky medonôžky medulienkové do tvojich pier z perlorodiek akordy levanduľkové šepkajú. Zázračnica levanduľka zázračne levanduľová básnička, bez teba neviem žiť pre teba a bez teba žiť neviem. Ty si moja krásne levanduľová a ja tvoj vezír Čmeliak Abdul Levandul.

Moja famózne prevoňaná nádherne levanduľová. Budeš láska moja levanduľová, nádherne celá levanduľová, navždy celá a vždy levanduľová, krásne naondulovaná. Sníček, krehunká vôňa, milunká atraktívne levanduľová, moja tajná milenka, môj anjelik levanduľka excelentne voňavkový sníček z lásky parfémový. Mám to mesto splnených voňavých snov naplnených bambulinkami z mestečka Levanduľového. Tá lienka-Lenka-milenka moja levanduľová, tak krásne prevoňaná, tak lenivo znudená, tak makovo levanduľová.

Kde si, kto si, fialôčka fialovo levanduľová prefarbená blondínečka z Londýnečka? Helenine levanduľové oči som zočil a hneď som si aj od šťastia-radosti ako jej psíček zmočil-oči. Bola si vždy pre mňa tak drobučká ako len drobulinká môžeš byť, voňavý drobček, tvoj Dežko-ježko levanduľový. Moja náruč, bábätko drobné drobulinké a tvoje slzavé kríčky dulovo levanduľové. Naše levanduľové bozky, fajnovučké božteky na nošteky a krehučké pršteky.

Zamiloval som sa a iba jednu túžbu darovať mám do teba neodkladne lásku mám a dám moja levanduľová. Tvoje levanduľové očká a vanilkové vlásky, radosť lásky krásky. Levanduľový odpočinok v izbietke mäkkých vtáčích hláskov našich lások. Bozkávam tvoje žlté žltulinké šatôčky narcisové ručičky levanduľové srdiečka srdiečkovej lásky. Tvoje hodvábne levanduľové očká, tvoje fialové atraktívne prevoňané tričká-očká mám. Levanduľová kráska uspokojená nespokojnosť lásky blankytne omamnej fialovej fialky krásky.

Mám dievča pre seba mám, z levanduľovej ružičky teba mám. Levanduľka, hladkaj zmyselnosť mojej duše, telo mojej mysle. Dovoľ mi dýchať, hladiť sa o teba, dovoľ mi unášať sa vo vlnách slastného láskou hladkajúceho vánku. V mojej žltej ponorke sa vnorím do zmyselnej vône hlbočín tvojej ultrafialovo levanduľovej. Hladkám tuli tuli tvoje čipkované nožičky, levanduľky bikinky tulipánov tulinky. Poď na festival tričiek, mačičiek a levanduľových nočičiek. Vybral som si cestu levanduliek, cikád spanilých tónov, čakanie na klásky levanduliek čerešničiek. Levanduľová papuľka, moju lásku som ti dal a sebe som plyn propán bután dal, baladu o tvojich očkách vzdal.