Prírodné steroidy, odvodnenie a vysušenie

Problematika obezity, ale aj anorexie a často aj bulímie, je problematika fungovania nadobličiek. Pri anorexii nadobličky produkujú príliš veľa steroidov a kortikoidných látok. Takáto vysoká produkcia vedie k extrémnej chudosti a aj k odvodneniu a chemickému vysušovaniu organizmu.

Pri obezite a bulímii, kedy prichádza k nekontrolovateľným stavom žravosti, možno sledovať pravý opak a to nedostatočnú a slabú tvorbu steroidov a kortikoidov v nadobličkách. Takto nejako to dokážeme veštecky vnímať. Samozrejme, veštecké vnímanie nie je priame vedecké poznanie, ale takto získané informácie sú dosť spoľahlivé.

Ideálny stav v spracovaní a vyživovaní tela je, aby prívesok mozgový (amygdala) všetko dobre riadil a tak isto nadobličky produkovali rozumné množstva steroidov a kortikoidov a hormonálnych látok. Dôležitý je pankreas a jeho tráviace enzýmy, tiež pečeň so žlčou. Netreba zabúdať na tukové bunky v tukovom orgáne pod kožou, ktorý síce tuk zhromažďuje, ale na druhej strane vie odbúrať tuk a použiť ho ako živiny pre organizmus.

Vešteckými technikami sme skúmali aj veľkosť a objem nadobličiek. U množstva anorektikov je nadobličková žľaza často posunutá aj po stranách obličiek a v niektorých prípadoch je nadobličková žľaza vybudovaná aj mimo obličiek. Obličky sú špecifické aj tým, že majú na svojom povrchu a v okolí množstvo kmeňových buniek, ako keby organizmus počítal s častým poškodením a možnosťou vytvoriť náhradné mutácie podobné nadobličkám. A tak anorektické osoby majú nadobličkovú žľazu väčšiu aj 6 krát. Jednoducho náhrady nadobličiek boli aktivované a vytvorili sa, aj keď to organizmus nepotreboval. A tu je šanca pre obéznych bulimikov, kmeňové bunky okolo obličiek vhodne aktivizovať a to buď chemickými prostriedkami, alebo aj silou vôle a atakovaním organizmu. Samozrejme, tieto skúmania sa nesmú brať ako overené vedecké bádania.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Uvádzam niektoré prípravky, ktoré by mali aktivizovať tvorbu steroidov a kortikoidov priamo v nadobličkách a prinútiť kmeňové bunky okolo obličiek, aby sa aktivizovali a vytvorili nové náhrady a tak navŕšili produkciu látok potrebných na korigovanie vody v tele.

Steroidy
http://cs.wikipedia.org/wiki/Steroidy

Kortikosteroidy
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kortikosteroidy

Nedostatok a nadprodukcia kortikoidov. Chorobná nadprodukcia ako aj dlhodobé užívanie glukokortikoidov vytvárajú charakteristický obraz choroby známej ako Cushingov syndróm, s osteoporózou, cukrovkou, obezitou a úbytkom svalovej hmoty. Vysoké hladiny mineralokortikoidov narušujú rovnováhu vody a elektrolytov a poškodzujú obličky (Connov syndróm). Nedostatok hormónov nadobličiek označujeme ako Addisonovu chorobu. Je to život ohrozujúce ochorenie s poruchami obehovej sústavy, vysušením a kachexiou (mimoriadne chudnutie). Špecifická génová mutácia, pri ktorej je produkovaných priveľa Androgénov a málo aldosterónu spôsobuje virilizmus a ukladanie vody, obraz tejto choroby je označovaný ako Adrenogenitálny syndróm.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Kortikoid

Ashwagandha – indický ženšeň
Vedci preukázali na zvieratách, že ashwagandha má silné protizápalové vlastnosti porovnateľné či dokonca väčšie než aspirín alebo kortikoidy
http://www.sanopa.cyberio.sk/Ashwagandha.html
http://www.001shop.cz/Ashwagandha-indicky
Megabol Biosterol, Megabol Plasmex blood amino
http://www.megabol.net/
Goji – upravuje steroidy v nadobličkách
http://periscop.cz/ps131/prirodni-extrakty/115-goji-koncentr…

Tieto prípravky sme veštecky testovali a nenašli sme priame negatívne následky a zároveň je tu aj určitá záruka, že ich užívanie fungovalo veľmi dobre v množstve príkladov. A tak je tu predpoklad, že zaberú aj u vás a pomôžu upraviť aj túto dôležitú oblasť na riadenie tukového hospodárstva. Zase ide o nepriame skúmanie a dokazovanie a nie v rovine medicínskej záruky. Snažili sme sa robiť seriózne skúmanie týchto prípravkov, ktoré bežne dostať na internete.

Zdroj foto: www.wikipedia.org

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.