Moč prelieči skoro všetko

Treba si uvedomiť, čo vlastne je moč. Je to produkt tela a je jedinečný a každého moč je iný v zistených hodnotách. Ranný moč – teda ten, ktorý ste nazbierali vo vašom mechúre cez noc, obsahuje mimoriadne veľa užitočných látok pre organizmus. Denný moč obsahuje veľa výživných látok, ktoré telo nepotrebuje a obličky ich prepustia do moču. A moč získaný z mechúra v neskorých večerných hodinách je niečo ako informačný zdroj pre telo o jeho chorobách. Informácia je ukrytá v chemických látkach, ktoré obsahuje a podnecuje telo, aby s chorobou niečo robilo.

Druhy ochorení
V zásade močom možno preliečovať všetky druhy ochorení. Samozrejme, že keď vám lekár diagnostikuje akútny stav nejakého orgánu ako je pečeň, tak to nebudete riešiť močom, ale klasicky tabletkami a inými prostriedkami od lekára. A až keď sa stav stabilizuje, je možné použiť urinoterapiu. Pokiaľ je niečo v tele nenávratne poškodené a zničené, tak tam asi urinoterapia vlastným močom nič nezmôže. Pokiaľ urinoterapiu beriete ako prevenciu svojho zdravia, tak je to tá najlepšia voľba. Pokiaľ máte niečo v štádiu začínajúcej choroby, tak urinoterapia je dobrá vec.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Daj sa zdiagnostikovať
Výborný postup je nechať sa najskôr zdiagnostikovať dobrým terapeutom, previesť základné preliečenie organizmu a na záver nasadiť liečbu pomocou vlastnej uriny. Terapeut je osoba, ktorá má dobré veštecké schopnosti a vie zdiagnostikovať, čo moč vo vašom tele robí. Nie vždy organizmus zareaguje dobre na liečbu urinoterapiou. Napríklad pokiaľ osoba berie hormonálnu liečbu, hormonálnu antikoncepiu, chemoterapiu, nezákonné drogy – vtedy nie je dobre sa liečiť pitím alebo natieraním vlastnou urinou. Najčastejšie poškodzuje takýto moč práve pečeň. Takto som to mimozmyslovo vnímal u tohto druhu pacientov pri prieskume na diaľku.

Hnačkovanie je nežiaduce
Veľkým problémom užívania vlastnej uriny hneď po vymočení je celkovo zmena trávenia v oblasti žalúdka, tenkého a hrubého čreva. Až príliš veľa takto sa liečených pacientov pocíti zmenu tráviacich pomerov smerom k hnačkovaniu. Teda bežná strava sa začne zle zahusťovať, hnačky z dôvodu pitia vlastnej čerstvej uriny sú mimoriadne časté a to môže odrádzať od trvalého a dlhoročného pitia moču. Treba začať brať čerstvý moč na začiatok po kvapkách a nie pol deci alebo dokonca celé deci a viacej. Treba začať po 5 až 10 kvapkách a keď sa nič vážne v trávení nedeje, tak dávku postupne zvyšujete. Ďalšia fáza asi týždenná je 20 kvapiek a tak postupne množstvo zvyšujete.
Pokiaľ aj pri takomto množstve hnačkujete, tak prejdite na biele suché rožky, sucháre, šunku, jablká a banány a ryžu. K tomu môže byť aj vláknina ako psyllium a detská rozpustná vláknina. A keď toto nepomáha, dá sa ísť aj cez kožu, teda natrieť určitú plochu kože a dostať to takto do tela.

Sodík je nežiaduci
Pozor na vyšší obsah sodíka (niečo ako soľ), môže sa u niektorých objaviť v silnej koncentrácii a tak je potom rozumné obmedziť solenie. Pokiaľ pijete vlastný moč s vyšším obsahom sodíka, tak ho nariediť v pomere 1:1 s vodou.

Komplexnosť
V zásade vlastný moč lieči komplexne celý organizmus. Dobré je postupovať tak, že sa choré miesto v organizme preliečuje klasicky a potom sa podporí klasická alternatívna liečba alebo klasická bylinková liečba práve pitím moču danej osoby, ktorá sa lieči. Buď je tu pitie vlastného moču, alebo jeho natieranie na telo a absorpcia cez kožu. Toto je celkom schodná a rozumná cesta.

Druhy moču
Treba si uvedomiť, že liečba pitím alebo natieraním moču na kožu nezaberá hneď. Dokonca často sa stav najprv mierne alebo výrazne zhoršuje, ale s aplikáciou moču sa neprestáva, iba sa znižuje množstvo vypitého alebo natretého moču na kožu.
Keď sa človek napríklad zobudí ráno o 7:00 hod., tak ide o moč, ktorý obsahuje bohaté množstvo hormónov, enzýmov a iných hodnotných látok na liečenie. A práve nie je dobré začínať týmto močom a skôr tým, ktorý vyprodukuje osoba od 8:00 do 19:00 hod. Ide o moč, ktorý v sebe obsahuje skorej prebytočné živiny. To môže byť výborné vtedy, keď nie je v dobrom stave prijímanie živín cez žalúdok a tenké črevo. Ide o základné živiny ako je vápnik, draslík, zinok, meď a podobne. A skorej by som začal močom od 20:00 do 2:00 hod. v noci. Ide o moč, v ktorom sú látky z chorých orgánov, ktoré môžu mimoriadne účinne upozorniť organizmus, čo treba liečiť.

Diskutujte o urinoterapii na našom fóre: Fórum zdravie

Homeopatikum
Pokiaľ je niekto na moč precitlivený, môže použiť napríklad homeopatikum. Toto homeopatikum treba vždy nachystať čerstvé. Destilovanou vodou vypláchnete malý sklenený pohárik, nalejete trochu destilovanej vody a pridáte pár kvapiek moču. Môžete vypiť alebo natrieť na telo. Kedy ste sa rozhodli liečiť staršie dieťa, tak takéto homeopatikum dobre zaberá práve u detí. Alebo stačí kvapka moču na pár kryštálikov cukru alebo kocku bieleho cukru a tak skonzumovať. Prekvapujúco aj takéto malé množstvo moču u niekoho účinkuje dobre, ale u niekoho neúčinkuje vôbec. Je to individuálne. Treba vždy otestovať.

Obličky
Pokiaľ vydržíte piť moč napríklad celých 5 rokov, tak sa vám podarí obnoviť vnútro obličiek. Sú tam také biotrubičky, odborne sa volajú nefróny. Keď ich dáte vedľa seba, tak majú 10 km dĺžky. Možno si poviete, že si to vymýšľam, aby som tu napísal niečo senzačné. Nie je to tak. Na diaľku sme mimozmyslovo – veštecky testovali osoby, ktoré pili moč pravidelne a dlhšie ako 5 rokov. Boli aj takí, čo pili moč aj 10 – 20 rokov. A u všetkých sa diagnostikovalo vytvorenie nových nefrónov. Napríklad mimozmyslovo sme tento jedinečný úkaz sledovali u prirodzene dlhovekých osôb, ktoré mali dlhovekosť v génoch. Týmto jedincom sa obnovia nefróny aj 5krát počas života, čo sa nedeje bežným jedincom s normálnou dĺžkou života. Tento jav možno dosiahnuť dlhodobým pitím moču, ktorý presahuje viacej ako 5 rokov. Je na medicíne a jej výskumoch, aby toto potvrdili alebo vyvrátili. Ja osobne som začal s aplikáciou moču práve z tohto dôvodu. Samozrejme, skôr, ako uplynie 5 rokov a obnovia sa obličky, sa s obličkami dejú výborné veci a stabilizujú svoju činnosť.

Atopický ekzém a akné
Pokiaľ by niekto aplikoval moč za účelom liečby akné, atopického ekzému alebo inej kožnej choroby, tak je pred touto liečbou previesť vyživovanie B komplexom a to rovno natieraním na kožu, ale musí to byť B komplex od Biotechu alebo Zentivy. Len tieto majú výborné chemické formuly účinkujúce ako bio B komplex. Iné neodporúčam. Mimozmyslovým testovaním na diaľku sme zistili u tohto druhu ochorenia, že organizmus síce tvorí B komplex, ale v nejakej jedovatej forme. A tak normálny B komplex treba dostať do tela natieraním na kožu s tým, že sa B komplex rozdrví a zamieša do kokosového oleja a dá sa na kožu a to denne. A tak isto treba zistiť, na ktoré potraviny je organizmus alergický, a teda ide o reakcie sleziny a alergénov.

Pľúca
Pokiaľ sa rozhodnete liečiť pľúca alebo cez pľúca, tak je to možné, ale treba podľa našich skúseností začať s maličkými množstvami. Inhaluje sa kvapka moču do deci destilovanej vody a najlepšie cez aerosolový inhalátor. Postupuje sa tak, že sa množstvo moču navyšuje po kvapkách. A nezabudnite použiť výhradne inhalátor s aerosolovou funkciou a nie obyčajný inhalátor bez tejto funkcie.
Ponuka aerosolových inhalátorov
http://www.mall.sk/inhalatory/?gclid=CJ7U05S6n7wCFcVX3godeG4…
http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=inhalator&m=f&…

Hrubé črevá
Rozhodli ste sa pre reparáciu hrubých čriev a konečníka? Aj tu sa dá vlastná urina využiť ako súčasť klystíra. Tak isto odporúčam začať najprv pár kvapkami do vody a umyť konečník. Počkať, aké budú reakcie a či nebudete hnačkovať. Pri hnačkovaní zmeniť stravu, ako som písali vyššie a znížiť množstvo čerstvej uriny a počet natretí konečníka počas týždňa. Potom po mesiaci začať s hlbšou aplikáciou a to zase po kvapkách a postupne navyšovať. Klystírom vypláchnuť hlbšie v konečníku, nie nejako veľa tekutiny s kvapkami uriny. A takto postupne opatrne špeciálne upraveným klystírom do hĺbky čreva. Nejde tu o výplach, ale o vstreknutie vody s močom do určitej hĺbky hrubého čreva.

Vyzbieral som pre vás pár web stránok o klystíroch.
Totálna detoxikácia klystírom a močom. Celodenne vyzbieraný moč, zvarený moč, klystír do čreva, detský moč
http://www.belousovi.cz/detoxikace.htm
Závesný klystír – irigátor
http://www.najlekaren.eu/ostatne-pomocky/4527-enteroslisma-s…
http://www.najlekaren.eu/creva/5986-erilens-irig%C3%A1tor-sa…
http://www.zdravotnickepotreby.org/vyhladavanie/result?q=iri…
http://www.eshop.zdravmat.sk/sklo-guma-plast/4139-suprava-vy…
http://www.ezdravotnicke-potreby.cz/irigator-klystyr-pvc
http://www.docsimon.sk/tovar/irigator-klystyr-zsz
http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/4298502-irigator-klystyr…
http://eshop.mahrlo.sk/matka-dieta/28-zavesny-klystir.html
http://www.magister.sk/vyhladavanie/vysledky/search&key…
Balónik
http://eshop.mahrlo.sk/matka-dieta/20-klystir-velkost.html

Kyselina močová
Pri aplikácii vždy čerstvého vlastného moču a najlepšie hneď po vymočení je dobré si sledovať preventívne hladinu kyseliny močovej v organizme. Alebo je to dobre dať zisťovať aj mimozmyslovo, teda veštecky. Pokiaľ prepadnete pitiu a aplikácii vlastnej uriny a stanete sa niečo ako urinofil, ktorému pitie moču robí až rozkoš, tak pozor na to, aby ste nemali v tele toľko močoviny ako pri zlyhaní obličiek, kedy sa organizmus priotrávi práve kyselinou močovou.

Skleróza multiplex
Napríklad pri skleróze multiplex ide o rýchlejšie starnutie a odumieranie nervových a neurónových buniek a v týchto prípadoch chýbajú v krvi a v organizme rozumné dávky kyseliny močovej. Kontrolované pitie vlastnej uriny môže dodať do tela základ pre dostatočnú tvorbu práve chýbajúcej kyseliny močovej. Skleróza multiplex má viacero príčin. V tomto prípade ide o decimáciu neurónov genetickej z roviny a nie z roviny predimenzovaného imunitného systému. A tu treba dávať pozor, o aký druh sklerózy ide.

Tvorba dusíkatých látok
V staršom organizme viac ako 50 rokov sa často stáva, že sa dýchaním alebo trávením už nedostáva dostatok dusíkatých látok a tie tvoria základ výživy svalov napríklad nitroglycerínu, kreatínov, nitrokreatínov, nitrátov celkovo, a aj oxidu dusnatého a iných. A aplikácia vlastnej uriny je cesta k získaniu dusíkatých látok pre činnosť svalov a to nie je zanedbateľné.

Iné možnosti
Pitie vlastnej uriny dáva aj iné možnosti liečby očí, uší, liečbu tukových buniek a ich chuti
tvoriť kmeňové bunky. Pitie moču sa dá využiť aj na chudnutie, ale to je individuálne. Tak isto často sa spomína úspešná aplikácia moču na korienky vlasov a ich ozdravenie. Je tu možná aj celkom slušná detoxikácia do hĺbky bunkových štruktúr, overovali sme si to mimozmyslovo vešteckými technikami na množstve prípadov, kde prebiehal proces hladovania. Dobrý terapeut môže sledovať proces detoxikácie veštecky a aj celkové ozdravenie. Zdá sa, že vlastný moč dáva výborné možnosti liečby v domácich podmienkach. Tak isto aj dezinfekčný potenciál vlastnej uriny má svoj potenciál v organizme. O mnohých procesoch uriny v organizme môžeme iba tušiť. Dá sa povedať, že je to ideálny prostriedok na omladzovanie.

Vlastný zvarený moč
Testovali sme a odskúšali sme v nádobe zvariť menšie množstvo čerstvého vlastného moču a postupne sme ho aplikovali na seba – natreli sme si ho na začiatku v menších a potom vo väčších dávkach na telo. Veštecky sme zistili, že to pomáha zbaviť sa toxínov vlastného tela. Dalo by sa povedať, že to môže do určitej miery nahradiť užívanie diuretík, ktoré dokážu z krvi odobrať nevhodné toxíny a čiastočne telo odvodniť. Zvarený moč môžete aj opatrne v menších dávkach popíjať.

Petržlenová vňať a moč
Môže sa stať, že bunky začnú naberať telové tekutiny a človek môže opúchať celkovo alebo iba na niektorých miestach. Potom odporúčam nasledovnú terapiu: nasekať do vlastného moču petržlenovú a zelerovú vňať, prípadne púpavové kvety, stonky a listy, prípadne listy z lopúcha. Necháte to zvariť a natierate na telo. Človek zvyčajne odpuchne a aj sa detoxikuje.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.