Koloidné minerály

Je mimoriadne vhodné, pokiaľ sú vyživovacie doplnky upravené tak, že patria do skupiny koloidov. Koloidné znamená, že by ich bolo možné dať priamo injekčne do žily. Koloidne upravené minerály a vitamíny sa podobajú stavu v zdravých tenkých črevách, ktoré musia minerály dostať do koloidnej formy a potom vstupujú do ciev.

Koloidné znamená, že už na ne nepôsobia gravitačné sily planéty Zem. A tak v krvnej plazme, ktorá cirkuluje v cievach, sa pohybujú ako vo vákuovom prostredí. Medzi koloidné minerály možno zaradiť aj iónové nápoje alebo iónovo uvoľňované minerály z morskej vody alebo kamennej soli. Do koloidov môžeme zahrnúť aj prípravky, ktoré boli uvedené do stavu nanočastíc. Sem jednoznačne patria koloidne upravené minerály z Utahu v Amerike.

Keď je niečo upravené koloidne, tak sa dobre vstrebáva do tela cez kožu, a tak isto cez ústnu dutinu alebo žalúdok a to bez trávenia. A to je výborné a to hlavne v staršom veku, kde už trávenie nefunguje dobre a koloidné minerály sa nedostávajú do krvi. Všetko, čo je koloidné, pomôže obísť poškodené trávenie a dobre vyživiť hladujúce bunky.

Minerály
Minerály. Spravidla sa uvádza, že minerál musí byť anorganický (po slovensky neústrojný), ale hoci veľká väčšina minerálov je anorganická, existuje aj niekoľko organických (ústrojných) minerálov.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Miner%C3%A1l


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Biogénne prvky
Biogénny prvok alebo bioprvok je chemický prvok, ktorý sa nachádza v živých organizmoch. Biogénny prvok v užšom zmysle je len primárny biogénny prvok.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Biog%C3%A9nny_prvok

Stopové prvky
Stopový prvok (iné názvy: ultramikrobiogénny prvok, biogénny prvok/bioprvok tretieho rádu, oligobiogénny prvok, mikrobiogénny prvok, mikroprvok, mikroelement) je biogénny prvok, ktorý tvorí menej ako 0,005 % hmotnosti organizmov (podľa iných zdrojov menej ako 0,001 % hmotnosti organizmov alebo 0,001 % hmotnosti sušiny a podobne).
http://cs.wikipedia.org/wiki/Stopov%C3%BD_prvek

Koloid
Jedná sa o označenie pre disperznú sústavu obsahujúcu i častice, ktoré sú veľkosti spadajúcej do rozmerov 1 nm až 1000 nm (prípadne 500 nm). Už nepodliehajú pri tejto veľkosti zemskej gravitácii.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Koloid
http://en.wikipedia.org/wiki/Colloid
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Koloidní_chemie

Koloidné minerály
http://www.obchod-web.sk/zdrave-napoje/active-mineraly-koloi…
http://www.altermedic.sk/product/koloidne-mineraly-jurassic-…
http://www.energy.sk/sk/menu_x1140x.asp

Koloidné minerály firmy Pharma Activ
Koloidné minerály firmy Pharma Activ sú originálnym koncentrátom výživných zložiek pochádzajúcich z doby pred viac ako 100 miliónmi rokov priamo z prastarých slojov v americkom štáte Utah. Obsahujú viac ako 60 životne dôležitých zložiek, ktoré napomáhajú regenerácii celého organizmu, neobsahujú konzervanty, farbivá ani vonné zložky.
http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-od-a-po-z/kol…

Molekulárne upravené oleje a z nich uvoľnené minerály
Treba podrobnejšie testovať, ale prvé skúmanie vykazuje, že dobre pôsobia aj u ťažkých pacientov, ktorým zlyhalo trávenie
http://www.planeta-zdravia.sk/produkty/itemstable/1-molekula…

Biogénny sediment alebo biolit je názov pre sediment, na ktorého vzniku sa podieľajú v prevažnej miere biologické, alebo biochemické procesy
http://sk.wikipedia.org/wiki/Biog%C3%A9nny_sediment

Morské minerály
http://genesishealthproducts.com/sk/genesis-sea-mineral/sea-…
Morské minerály – ide o koncentráciu morskej soli, ale keď je zlé trávenie, tak je to čudné
http://genesishealthproducts.com/sk/genesis-sea-mineral/what…

Zoznam e-shopov s predajom koloidných minerálov
http://www.cimax.sk/lieky/koloidne-mineraly

Ióny nie sú nanočastice
Pozor na odlišnosti týchto dvoch princípov uplatnených vo výrobkoch a to napríklad koloidného striebra ako iónového a nanostriebra
http://www.koloidnestriebro.sk/index.php?language=sk&pa…
Hodnotenie produktov
http://www.silver-colloids.com/Reports/reports.html

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.