SAŠA – ANGEL LIGHT

SAŠA PUEBLO AUTOR (OD ROKU – 2002): Aké publikácie o problematike ezoteriky som napísal plus stručný opis. Po určitom čase, keď som si vybudoval rozsiahlejšiu knižnicu s problematikou hlavne ezoteriky, som sa rozhodol všetko naštudovať a dôsledne precvičiť.

SAŠA PUEBLO JE BLOGER: Tak zase som sa rozpísal. Mal som asi rok a pol poriadnu nechuť niečo napísať. V minulosti som pozeral film o spisovateľovi, ktorý zažil niečo podobné. Písal som iba krátke príspevky do facebooku, ale to skôr z nutnosti.
https://sasapueblo.meditacia.sk/ezoterik-sa-stal-blogerom/

SAŠA PUEBLO SPOSOB PISANIA: Som autorom skoro všetkých článkov na tejto internetovej stránke. Rozhodol som sa, že využijem modernú technológiu v prospech duchovnej cesty a ako autor nebudem vydávať žiadne knižky ani publikácie. Ešte pred týmto rozhodnutím som napísal a vydal pre interné účely meditujúcich sériu brožúrok
https://sasapueblo.meditacia.sk/sposob-pisania-ezoterickej-literatury/

SAŠA PUEBLO ZACINAJUCI AUTOR: Po určitom čase, keď som si vybudoval rozsiahlejšiu knižnicu s problematikou hlavne ezoteriky, som sa rozhodol všetko naštudovať a dôsledne precvičiť, na základe štúdia a meditácií pozbierať meditačné techniky a postupy do ucelených oblastí.
https://sasapueblo.meditacia.sk/zacinajuci-autor/

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.