Kúpele

KÚPELE
Zoznam slovenských kúpeľov a indikácií: Bardejovské kúpele, Bojnice, Brusno, Číž, Dudince, Kováčová, Lúčky, Nimnica, Piešťany, Nový Smokovec, Ružbachy, Rajecké Teplice, Sklené Teplice, Smrdáky, Štós, Sliač, Trenčianske Teplice, Turčianske Teplice, Sanatórium Dr. Guhra, Tatranská Polianka, Sanatórium Tatranská Kotlina.
Aktualizované: 2013

Zoznam slovenských kúpeľov a ponuka ich procedúr
a-z-kupele.slovenske.info
Kúpele na Slovensku
www.kupele.org
Zoznam slovenských kúpeľov podľa indikácií
www.cas.sk/clanok/241211/velky-prehlad-pre-pacient…
Kúpele a kúpeľníctvo na Slovensku, wellness procedúry – články
www.wellnesskupele.sk/kupele
Termálna turistika – vyhľadaj si svoju dovolenku
www.termalportal.sk
Vyhľadávač kúpeľov, akciové pobyty v kúpeľoch a wellness hoteloch na Slovensku
www.skonline.sk/kupelelst.php
Katalóg stránok: aquaparky, kúpele na Slovensku a zahraničí
kupele.objav.sk

Kúpeľné pobyty
Sorger.sk. Pobyty v kúpeľoch, akcie
www.sorger.sk/kupelne-pobyty
Relaxos.sk. Kúpeľné pobyty na Slovensku a v zahraničí, seniorské pobyty
kupele.relaxos.sk/kupele-a25-sk.htm
Herkules.sk. Kúpele last minute a odporúčané
www.herkules.sk/verbal/kupele-slovensko/
Erro.sk. Kúpeľné a wellness pobyty v liečebných domoch po celom Slovensku
www.erro.sk
eKupele.sk.
Kiska travel – kúpele na Slovensku
www.ekupele.sk

Slovenské kúpele
Bardejovské kúpele. Indikácie: onkologické choroby, choroby obehového ústrojenstva, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, ženské choroby, choroby z povolania.
www.kupele-bj.sk
www.facebook.com/people/Bardejovské-Kúpele/10000…

Kúpele Bojnice. Indikácie: choroby pohybového ústrojenstva, nervové choroby, ženské choroby, choroby z povolania
www.kupele-bojnice.sk

Kúpele Brusno. Indikácie: choroby obehového ústrojenstva, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, choroby z povolania.
www.kupelebrusno.sk

Kúpele Číž, prírodné jódové kúpele. Indikácie: choroby obehového, pohybového ústrojenstva, nervové choroby, choroby z poruchy látkovej výmeny, choroby z povolania, gynekologické ochorenia
www.kupeleciz.sk

Kúpele Dudince. Indikácie: ochorenia pohybového aparátu, neurologické ochorenia, ochorenia kardiovaskulárneho aparátu, choroby profesionálneho preťaženia.
www.kupeledudince.sk
www.facebook.com/pages/Liečebné-KÚPELE-DUDINCE/…

Kúpele Kováčová. Indikácie: choroby pohybového ústrojenstva, choroby nervového pôvodu, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, choroby obličiek a močových ciest, ženské choroby
www.kupelekovacova.sk

Kúpele Lúčky. Liečba ženských a onkologických ochorení, ochorení pohybového ústrojenstva, liečba chorôb z povolania, prevencia a liečba osteoporózy.
www.kupele-lucky.sk

Kúpele Nimnica. Indikácie: onkologické choroby, choroby obehového ústrojenstva, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej premeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové choroby, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania.
www.kupelenimnica.sk

Kúpele Piešťany. Liečba reumatizmu, rehabilitácia pohybového aparátu a nervového systému.
www.spapiestany.sk
www.facebook.com/Kupele.Piestany

Kúpele Nový Smokovec. Indikácie: netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, duševné choroby, choroby z povolania.
kupelens.sk
www.facebook.com/profile.php?id=1572271830

Kúpele Ružbachy. Indikácie: choroby obehového ústrojenstva, onkologické ochorenia, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, choroby obličiek a močových ciest, duševné choroby, ženské choroby a choroby gynekologické, choroby z povolania.
www.ruzbachy.sk
www.facebook.com/kupele.vysneruzbachy

Kúpele Rajecké Teplice. Indikácie: choroby pohybového ústrojenstva, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové choroby, choroby z povolania.
www.spa.sk

Kúpele Sklené Teplice. Indikácie: ochorenia a poškodenia pohybového ústrojenstva, poúrazové a pooperačné stavy vrátane operácií medzistavcovej platničky, bolesti chrbtice, krížovej oblasti a kĺbov, výmeny kĺbov, artritída, osteoporóza, nervové zakončenia pohybového aparátu, reumatické ochorenia.
www.kupele-skleneteplice.sk
www.facebook.com/liecebne.kupele?ref=tn_tnmn

Kúpele Smrdáky. Liečba kožných ochorení a pohybového aparátu.
www.kupelesmrdaky.sk
www.facebook.com/Kupele.Smrdaky?sk=wall

Kúpele Štós. Indikácie: ochorenia dýchacích ciest, choroby z povolania, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, onkologické choroby, duševné choroby.
www.kupele-stos.sk

Kúpele Sliač. Indikácie: choroby obehového ústrojenstva, onkologické ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby.
www.spa-sliac.sk

Kúpele Trenčianske Teplice. Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania a liečbu psoriázy.
www.kupele-teplice.sk
www.facebook.com/KupeleTrencianskeTeplice

Kúpele Turčianske Teplice. Indikácie: onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, nervové choroby, choroby pohybového ústrojenstva, choroby obličiek a močových ciest, ženské choroby, choroby z povolania.
www.therme.sk
www.facebook.com/pages/K%C3%BApele-Tur%C4%8Dianske…

Sanatórium Dr. Guhra, Tatranská Polianka. Liečba dýchacích ciest, stavy po operáciách štítnej žľazy.
www.sanatoriumpolianka.sk

Sanatórium Tatranská Kotlina. Indikácie: bronchiálna astma, chronická bronchitída, pľúcne intersticiálne procesy, alergická nádcha, chronické zápaly prínosových dutín, bronchiektázie, zápaly pľúc a stavy po zápaloch pľúc, stavy po operáciách dýchacieho ústrojenstva.
www.santk.sk