Výživa a údržba buniek v starobe VIII.

Prečo sa telo zreparuje pomocou buniek z prasaťa
Prasa je nám geneticky najbližšie zviera. Genetický rozdiel je v jednom géne, teda dá sa predpokladať, že produkty a látky z prasaťa sú mimoriadne liečivé a užitočné.

V liečiteľstve a v prevencii sa používa z prasaťa mozog, pankreas, dvanástnik, kostná dreň, chrupavky, slezina, miecha a aj pohlavné orgány. Tak isto prasačie paprče sa použijú na vyrobenie huspeniny a natierajú sa ňou kĺbové oblasti. Mrazený prasačí mozoček sa naškrabe a použije na výživu a liečbu ľudského mozgu. V prasačom mozgu sú látky, ktoré ľudský organizmus nie je schopný tvoriť. Tak isto je možné použiť mrazenú slezinu, mrazený pankreas a mrazenú miechu na podporu výživy a liečby ľudského tela. Priam super liečba je natieranie tela kostnou dreňou. Kostnú dreň nožom vyškrabete z kosti, pridáte trochu vody, krátko vyluhujete a natierate na telo. Nemám na mysli špik v kostiach – prasačí tuk, ale červenkastú dreň z kostnej špongie, ktorá obsahuje kmeňové bunky a po určitom čase natierania na kožu sa mimoriadne dobre posilní celková spolupráca chemických látok tela. Obnovuje sa kostná dreň v človeku, a tak isto úroveň bielkovín v hĺbke buniek. Kostná dreň z kosti sa nesmie zmraziť a musí byť čo najčerstvejšia z mladšieho prasaťa.

Testujeme liečbu ženskej maternice zmrazenými pohlavnými orgánmi prasnice. Trochu z mrazenej maternice a vaječníkov sa nastrúha a natrie na telo v oblasti podbrušia. Má prísť k regenerácii maternice. Je zrejmé, že veľa produktov z prasaťa či už mrazených, varených alebo čerstvých má výborne preventívne a liečivé výsledky pri spomalení starnutia. Určitým spôsobom ide o genetickú liečbu.

Zmysel obnovenia chemických fabrík – mitochondrií v kostiach
Mitochondrie sú také milimetrové a ešte o niečo menšie orgániky v bunkách v tele. V pečeňových ich je od 2 000 po 20 000 tisíc. Ale rozhodujúce sú tie v kostnej špongii, ktorá sa nachádza vo vnútri kostí. A tieto mitochondrie sú v staršom organizme zablokované a znefunkčnené a treba sa usilovať hlavne koncentráciou do kostí a nútiť tieto oblasti, aby sa otvorili a fungovali. V zásade sú to fabriky na výrobu množstva dôležitých a jedinečných látok. A je životu dôležité udržať tieto fabriky v chode a produkcii napríklad železitých zlúčenín. O týchto fabrikách toho medicína veľa nepozná a sú obklopené veľkým neznámym. Vraj dokážu meniť prvky na iné látky. Zmeniť prvok vápnika na prvok zlata a inak. Prípadne sa tvoria supravodivé látky za teploty tela.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Moč a jeho možnosti
Vlastný moč, zbieraný moč, kryštalizovaný, prudko mrazený, pomaranče a moč, pitie moču, umývanie tela, varený moč, moč ako homeopatikum. Pokiaľ je človek mladý, tak moč v zásade nemá dôležitú funkciu pri výžive a liečbe. Iba výnimočne možno liečiť určité chorobné stavy umývaním močom, napr. nedostatočný vývoj pľúc alebo celého dieťaťa. Prípadne pri psychických poruchách v mladosti.

Situácia sa mení starnutím a spustením autodeštruktívneho programu okolo 30. roku života. Spustí sa postupný program likvidácie človeka a to všetkých oblastí. Výnimočne jedna osoba zo 100 ľudí je prirodzene dlhoveká a bez problémov sa dožíva 90 až 100 rokov. A jeden z tisíc ľudí je schopný sa bez problémov dožiť 120 rokov a aj viac. Ostatní ľudia sa dožívajú menej. Ale vďaka dobrým životným podmienkam, rôznym liekom od lekárov a dobrou starostlivosťou ťahajú aj do 90 rokov napriek tomu, že na to nemajú. Ale je to také trápenie, prežívanie a plno bolestí.

Pokiaľ sa chce niekto, kto na to nemá prirodzene od prírody, dožiť vysokého veku, tak moč je jeden z výnimočných prostriedkov obživy a liečby. Moč je koloid a často až nanolátka. Výhodou je, že prešiel cez telo a je to vlastná produkcia a jedinečná pre daného človeka. V moči staršej osoby sa už nachádza aj množstvo vzácnych látok, ktoré starecké trávenie poriadne netrávi a nie je schopné vyživiť vlastné bunky.

Moč možno dať na kožu, na konečník, do konečníka. Môžete si dávať pár kvapiek do úst, dať do určitého množstva vody a potom vypiť, prípadne piť čistý moč. Vhodné je trvalo popíjať pomarančové šťavy a potom je pitie moču príjemnejšia záležitosť. Pokiaľ vám pite moču robí v trávení problém a ide k hnačkám, je možné užívať určité látky a prostriedky proti hnačke. Pokiaľ moč zvaríte, tak slúži ako dobrá látka na detoxikáciu. Pokiaľ moč ešte aj kryštalizujete alebo zmrazíte, tak je ešte výživnejší pre bunky z dôvodu, že sa ešte viacej priblíži k nano. A nano znamená, že látka preniká do buniek a nepýta sa, či môže a nemôže dovnútra. Pokiaľ by ste moč v kovovej nádobke prudko schladili špeciálnym sprejom, tak by ste tiež dosiahli silné nano pre stareckú výživu.

Pár kvapiek moču do destilovanej vody vytvorí homeopatikum a je ho možné užívať na celkovú liečbu organizmu. A pokiaľ máte 90 rokov a podarilo sa vám meditáciou a terapiami presunúť tvorbu chemických látok do tukových buniek, k tomu ste aktivizovali prehistorické kmeňové bunky v orgánoch a častiach tela a tieto kmeňové bunky prerástli do tela a orgánov, kde vytvorili nové, ale menej výkonné orgány, tak máte vysoký predpoklad, že výživa a liečba močom v staršom veku je snáď jediná správna cesta k výžive buniek. A k tomu nanolátky.

Reiki objekty a chemické látky ľudského tela
Tak toto je trochu náročná oblasť na pochopenie a praktizovanie, kde je treba, aby niekto preniesol cez zasvätenie systém reiki na danú osobu. Táto osoba začne využívať reiki systém na liečenie vlastného tela a podporu chemických látok vo svojom tele. Napríklad, aby dobre fungovali zlúčeniny železa je potrebné, aby boli silne energetizované. Aby fungovali neurotransmitery, čo je množstvo látok tečúcich nervstvom a neurónmi, na to treba určité bioenergetické napätie organizmu, ktoré je možné zabezpečiť cez reiki systém. Samozrejme, reiki systém skrýva aj iné jedinečné schopnosti, ako ovládať chémiu vlastného tela. Informujte sa u tých, čo praktizujú rôzne formy reiki systémov.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.