Výskum urinoterapie

V tomto výskume ide o overenie účinkov urinoterapie. Tu zverejnené informácie sa získali jednak štúdiom internetových stránok, ktoré sa urinoterapiou zaoberajú a zverejnili určité postupy a tiež pomocou vešteckých schopností vnímať seba a iných jedincov zapojených do týchto netradičných terapií.

Vytvorila sa skupina jedincov, ktorí vedome začali testovať účinky urinoterapie. Do výskumu boli zahrnuté aj osoby, ktoré o tom nič netušili. Špeciálne sme skúmali osoby, ktoré praktizujú urinoterapiu desiatky rokov. U tých, čo ju robia dlhodobo a dlhšie ako 5 rokov, sme objavili jedinečný úkaz a to je obnovenie obličiek a to tak, že milióny nefrónov v obličkách sa scvrkli na niekoľkomilimetrovú vrstvu a na ich mieste sa objavili nové nefróny, aj keď obličky takýchto ľudí nie sú potom ideálne v tvare ľadvinky. Na obličkách je mierna deformácia. Do mimozmyslového testovania boli zahrnuté aj dlhoveké osoby nad 90 rokov života. U týchto jedincov s genetickou poruchou k dlhovekosti sme zistili jedinečný fenomén, počas ich života sa im obličky obnovili minimálne 5 krát. Nefróny zo starších obličiek sa zmenšili na pár milimetrov a na ich mieste narástli nové nefróny. A tento úkaz bolo možné sledovať aj u osôb, ktoré popíjali moč a neboli v žiadnom prípade dlhoveké. Ich chromozómy nevykazovali takúto potenciu.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Do výskumu sme zahrnuli aj osoby onkologické, ktoré sa aktuálne alebo v minulosti liečili popíjaním vlastného moču a onkologické rizika zlikvidovali a vyliečili sa. Bohužiaľ, týchto osôb je po svete málo a výskum by potreboval pre svoju objektívnosť stovky jedincov a to nie je k dispozícii. Tento výskum nemožno považovať podľa medicínskych pravidiel za jednoznačne overený a je iba ako štúdia na zamyslenie. Pokiaľ sa rozhodnete robiť urinoterapiu, tak nenesiem žiadnu zodpovednosť za vaše zdravie a riziko je výhradne na vašej strane.

Aplikovať urinoterapiu do liečebného procesu
Nie je úplne jedno, ako začneme s urinoterapiou. Na začiatok sa všeobecne navrhuje postupovať opatrne. Čo to znamená? Ide o to, aby ste začali s riedeným močom a to tak, že do deci vody dáte na začiatok pár kvapiek vlastného moču a keď sa nič vážne nedeje, tak do deci vody postupne dávate 20 kvapiek a viacej. A keď všetko dobre znášate, tak prejdete na koncentráciu jedna k jednej. Až po mesiaci-dvoch prejdete na pitie neriedenej uriny. Ale uvedomte si, že neriedená urina je skôr ako výživa a riedená urina je viac o liečbe. Ďalej urina sa aplikuje na telo a aj tu odskúšame na začiatok na malej ploche riedenú urinu čistou vodou a až potom natrieme celé telo a to najlepšie čerstvou urinou. Necháme ju na tele pôsobiť pár minút a opláchneme vodou.

Ide o pitie vlastnej a nie cudzej uriny
Treba si dať pozor a nešpekulovať s tým, že by ste si zohnali napríklad urinu dieťaťa. Celkovo, keď sme skúmali osoby, ktoré pili alebo ešte pijú urinu druhej osoby, tak to vo všetkých prípadoch skôr poškodilo organizmus ako mu pomohlo. Tak vám to neodporúčam. Možno výnimkou je urina detí použitá pre kozmetické účely v oblasti tváre a krku. Je nejaká možnosť upraviť si vlastný moč a potom ho užívať? Pokiaľ sme skúmali jedincov, ktorí si napríklad moč zbierali počas noci a potom ho aplikovali na kožu, vlasy, očné viečka a uši, tak im to dobre robilo na vlasy a kožu celkovo. To je dobrá vec. Pokiaľ moč zbierate počas celého dňa a popíjate ho, tak sa odporúča konzumovať ho podľa možností čerstvý. A keď ho odkladáte, tak do chladničky, ale je tu riziko rozvinutia mikroorganizmov. Moč môžete zvariť a aplikovať do vnútra a na kožu ako super detoxikáciu, ktorá ide hlboko do buniek tela. Pre niekoho môže byť dôležitá aj chuť moču a tá sa vylepšuje pitím pomarančovej Mirindy alebo multivitamínu. Iné úpravy moču ako dávať do toho bylinkový čaj a podobne nie je múdre a ničí to jedinečnosť vášho moču. Čaro celej liečby je v tom, že moč neupravujete a užívate ho čerstvý a upravený vaším telom.

Vlastný moč môžeme deliť na ten, čo sa vyprodukuje od 24:00 hodiny do niektorej rannej hodiny, keď sa zobudíte a na ten, čo vyprodukujete počas dňa. V noci buď moč hneď vypijeme, alebo ho dáme do uzatvárateľnej nádoby a použijeme pre ozdravenie kože alebo na zvarenie v prípade detoxikácie tela. Moč by sa mal popíjať počas celého dňa. Pokiaľ ho pijete v noci, tak môžete mať silnú aktivitu svalov a slabší spánok. Ale na to, čo je pre vás dobré, prídete postupne sami.

Aplikácia moču cez trávenie
Do dvojdecového pohára dáte vodu z vodovodu, ale dobrá je aj destilovaná voda a nariedite urinu v určitom pomere, alebo pijete neriedenú urinu. Vypijete a potom zaliať trochu vodou. A to je všetko. U detí sa doporučuje ako homeopatikum a to do 1 dcl destilovanej vody kvapku moču a dieťa dostane z toho iba jednu kvapku na jazyk. Prípadne iba jednu kvapku neriedeného moču cez kvapkadlo na jazyk.

Aplikácia moču cez konečník
Zo začiatku iba nariedeným močom umyť konečník a pozor na hnačkovanie. Pokiaľ hnačkujete, tak netreba prestať s terapiou a musíte vydržať, kým si na to trávenie zvykne. A treba pridať diétu, sucháre, banány, ryža, psyllium, detská vláknina a treba vydržať aj niekoľko mesiacov a nedovoliť tráveniu a hnačkám, aby vás premohli. Postupne si trávenie zvykne. Pripravte sa aj na zobudenie čreva a rýchly nábeh na stolicu. A to treba mať zistené miesta, kde pôjdete na záchod a opatrne. Pokiaľ cestujete, radšej 24 hodín pre cestou nejesť a mať úplne prázdne črevá.

Aplikácia moču cez dýchacie cesty inhalovaním
Odskúšali sme aj tento druh terapie zatiaľ iba dvomi pokusmi, kde si dotyčná osoba aplikovala do pol deci destilovanej vody kvapku moču a inhalovala asi 5 minút. Vešteckým testovaním sme zistili, že moč zostal v pľúcach. Obnova buniek pľúc sa dá dosiahnuť aj natieraním čerstvého moču na telo. Rekonštrukcia pľúc prebiehala počas niekoľkých rokov a nie hneď. Treba mať trpezlivosť. Budeme pokračovať v testovaní.

Aplikácia moču cez kožu
Ide o aplikáciu čerstvého moču a príjem cez kožu a potom do tela. Uvedomte si, že koža je jedinečné zariadenie schopné svojím povrchom prijať do tela kdečo a obísť napríklad zničené alebo poškodené trávenie, ktoré by inak moč upravilo nevhodne a zlikvidovalo by ho. A celkovo, pokiaľ sa začnete vyživovať cez kožu a dávať na kožu výživové doplnky, stane sa často to, že príde po určitom čase k oprave trávenia. Nie vždy a závisí, či trávenie je iba disharmonické, alebo ťažko poškodené a zničené. Natieranie moču cez kožu vedie hlavne k ozdraveniu pľúc. Pokiaľ dávate na kožu moč, ktorý je odstáty v nádobe niekoľko hodín, ten sa skorej hodí na výživu kože. Moč, ktorý prešiel varom a aplikuje sa na kožu sa hodí na detoxikáciu.

Aplikácia koncentrovaného moču ako výživa
Pokiaľ sa chcete močom vyživovať, tak by ste ho podľa našich vešteckých pozorovaní mali piť neriedený a hneď pekne sčerstva, ako ste ho zachytili v pohári najlepšie nalačno a po vypití si trochu vypláchnuť ústa a preglgnúť. Takto užitý moč slúži nie priamo na liečbu, ale pre výživu. A je to napríklad vhodné pre vegánov a vegetariánov, aby mali v tele dosť toxických látok kvôli fungovaniu pečene a hypofýzy ako hormonálnej žľazy. Tieto k tvorbe živín potrebujú toxické látky z tela. Priame pitie neriedenej močoviny vylepší hospodárenie s dusíkatými látkami (nitráty, kreatín, amíny, močovina, oxid dusnatý a iné) a tieto látky potrebujú svaly a srdce. Nedostatok kyseliny močovej vedie k skleróze multiplex a rýchlemu znehodnoteniu činnosti neurónov a nervstva v tele človeka.

Aplikácia rozriedeného moču na liečbu
Pokiaľ chcete, aby moč pôsobil ako liek, tak je ho vhodné riediť a to vodou, minerálkou alebo destilovanou vodou. Takto nariedená čerstvá urina rýchlo prejde cez stenu žalúdka a ide do krvi a do tela. Takýchto prípadov je už dosť po svete a dá sa to opakovane veštecky na diaľku vnímať a vyhodnocovať. Väčšina látok smeruje na podporu obličiek.

Ako začíname s popíjaním moču
Tak to je problematický moment presvedčiť niekoho, aby sa liečil aplikáciou uriny na seba alebo do seba. Niektorí odmietnu takúto terapiu a zahodia jedinečnú metódu regenerácie a obnovy tela. Pokiaľ to niekto zoberie a ide do toho, tak by mal začať postupne a to riedenými formami. Pár kvapiek na telo, pár kvapiek priamo do úst, pár kvapiek riedenej a neriedenej na konečník, pár kvapiek na tvár. Všetko navyšovať postupne a nechať telu čas, aby si zvyklo na príjem uriny.

Ako získať asi za 5 rokov užívania uriny nové obličky
Skutočne musíte byť trpezliví a počkať si na nové obličky aj 5 rokov, ale ide to aj skôr. Mohli sme sledovať dostatok prípadov v tejto oblasti a veci sú jasné a prehľadné.

Ako omladiť hrubé črevo klystírom z uriny
Zase problém toho, že niet dostatok prípadov, ktoré by sa dali seriózne študovať. Ale v jednom prípade, kde to sledujeme, sa moč dával na konečník, potom prstom hlbšie a je pripravený hĺbkový klystír s tenkou hadičkou, ktorá sa zasunie do čreva hlbšie a aplikuje sa urina. Ozdravenie ľahko chorého čreva postupuje dobre.

Ako posilniť dusíkaté hospodárstvo pitím uriny
Je to jasné a píšem o tom aj na inom mieste. Urina neriedená je fenomén zvláštnej a netradičnej výživy pre svaly a pohyb. A takáto výživa je zaujímavá aj pre výkonných športovcov.

Reumatické choroby a ukladanie kyseliny močovej v oblasti kĺbov tela
Sledujeme užívanie moču a nezaznamenali sme, že by sa urina, ktorá sa aplikuje na telo, zhromažďovala v kĺbových oblastiach ako kryštáliky. Ale je lepšie veštecky pri aplikácii uriny sledovať tento možný úkaz a zlikvidovať ho.

Ako decimuje nedostatok kyseliny močovej neuróny a nervstvo
Toto je známa skutočnosť aj v odborných medicínskych kruhoch a iba sa pridávame vešteckým skúmaním a potvrdzujeme túto skutočnosť.

Ako pitie nariedeného moču zastavuje rýchlu devastáciu mozgu
Toto sme objavili náhodne u osôb, ktoré si dávali do poriadku mozog a zároveň začali popíjať moč. A tak sme to spravili trvalou súčasťou ozdravenia mozgu. Skorej by sme mali hovoriť o odblokovaní nezmyselne zablokovaných neurónov z detského a embryonálneho obdobia. Sú blokované a takto znefunkčnené a to sa dá odblokovať.

Ako použiť moč na liečbu onkologického ochorenia
Tak tu máme veľký problém a to, že niet dostatok prípadov po celom svete, na uplatnenie uriny na boj proti onkologickému ochoreniu. A tak tu skúsim popísať pár prípadov, kde sa onko ochorenie riešilo pitím všetkej uriny a to aj jeden rok. Skutočne je tu silná šanca zastaviť onko ochorenie. Či u každého jedinca a iba individuálne, tak to je zatiaľ sporné. Pokiaľ pijete všetku urinu, ktorú vymočíte, tak organizmus sa dočasne toxikuje močovinou. Normálne bunky to dobre znášajú a atypické z toho zomierajú. Zaujímavé je, ako dobre v tomto stave toxicity močom fungujú obličky. Zaujímavé by bolo spojiť to s technikami rýchleho zobudenia imunity v tele do neadekvátnej imunitnej reakcie napríklad živicou zo stromu a hadími jedmi. K tomu neustále popíjanie bylinkových čajov aj z čerstvých byliniek. Tak isto časťou zvareného moču likvidovať toxíny v tele. Časť moču nariediť vodou, poumývať a potom vypiť.

Ako sa dezinfikovať zvareným močom aplikovaným do žalúdka a na kožu. Kedy dokáže trávenie zlikvidovať vypitý moč.
Trávenie sa u danej osoby dostalo do stavu, že namiesto toho, aby zásobilo telo živinami a vhodnými látkami, tak ich buď zničí, alebo upraví nevhodným spôsobom. Alebo sa upravené látky z moču nedostanú na miesto určenia. A tak aplikácia môže ísť iba cez ústnu dutinu a jej výplachy, alebo cez kožu, alebo cez konečník. V krajných prípadoch sa moč dá dostať do svalu injekčnou striekačkou, keď už nejde inak.

Ako pomôže moč pri psychických problémoch a poruchách trávenia
Veľkým problémom sú osoby s ťažkými poruchami stavu psychiky a neochotou prijať lieky a výživové doplnky. Sú ochotné prijať iba bežnú stravu a čuduj sa svete aj vlastný moč, či už do trávenia, alebo na kožu. Tak sme získali určitý liek na celkové ozdravenie.

Ako sa pokúsiť liečiť atopický ekzém pomocou moču
Máme aj jedinečný úspech a to vyliečením atopického ekzému na celom tele pitím vlastného moču a aj natieraním sa vlastným močom. Ekzém zostal už iba na prstoch a predlaktí a to na 1% celkovej plochy tela. Samotného ma to milo prekvapilo, ako to u tejto osoby dobre
zabralo.

Otrava vlastným močom z dôvodu poškodenia organizmu
Pozorovali sme aj starších jedincov, ktorým zlyhali obličky a osoby sa postupne doslova močom a kyselinou močovou kompletne na úrovni buniek otrávili a zničili všetko, čo sa dalo.

Ako funguje urinoterapia u detí?
Tu by som bol opatrný a radšej by som išiel na bázu homeopatík a po kvapkách. A zahájiť liečbu aj cez kožu a pomôcť takto detskému organizmu. Málokto vie, že dieťa v 8. alebo 9. mesiaci tehotenstva močí do tekutiny v placente a potom to naspäť absorbuje do trávenia a dýchania. A tak prvá naša strava je vlastný moč a to je výborné zistenie. A potom prečo by nemohol byť počas celého života a na sklonku života?

Ako funguje urinoterapia u osôb starších ako 80 rokov?
Tak toto je skoro zázrak. Osoba je vo veku, kde zlyháva trávenie ako celok a pitie koncentrovanej močoviny robí skutočne zázraky a staršia osoba takto vynikajúco ožije.
Skutočne odporúčam každej osobe tohto veku. U tejto vekovej kategórie je to skorej o výžive ako liečbe.

Pijem urinu a mám z toho hnačky
Skutočne môže nastať takáto udalosť a môže trvať aj celý mesiac. Nedajte sa odradiť. Vyžaduje si to zahustiť stravu suchármi, vlákninou, ryžou a obmedziť pestrosť jedla a znovu vydržať a zvíťaziť nad organizmom, prinútiť ho, aby sa podriadil a radšej nejesť a potom nie je stolica, keď niekde pôjdete.

Ďalší výskum smerom ku kryštálikom moču
Samozrejme, budeme pokračovať vo výskume aplikácie moču a jeho liečivých, vyživovacích, detoxikačných a dezinfekčných schopností. A napadlo nás pozrieť sa na aplikáciu kryštálikov moču a načo by to bolo dobré.

Individuálna úprava moču na základe vešteckého posúdenia
Daná osoba užíva moč a použijem intuitívnu techniku na posúdenie, čo by mala jesť a užívať, aby to malo lepší vplyv na regeneráciu a obnovu obličiek. U tejto osoby to vychádza tak, že by mala užívať zvýšené dávky C vitamínu, aby sa dostal do moču a odtiaľ už upravený organizmom do tela. Takto upravený C vitamín účinne opravuje bunkové blany. Toto je individuálny prístup a nemusí na druhej osobe fungovať. Je to proste maximálne individuálny prístup.

Pozor na imunitu a aby fungovala pred pitím uriny
Jediné obmedzenie pre pitie uriny je poškodený imunitný systém a riziko prieniku nevhodných mikroorganizmov do tela. A vtedy je lepšie dať si veštecky alebo iným spôsobom vyšetriť imunitu.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.