Loading...
 

Trávenie ako základ toho, čo dostaneme do seba a čo sa s tým udeje

Author: Saša Pueblo - Published 2013-04-02 19:29 - (2771 Reads)
O ČOM TO JE. Budem sa tu venovať pomerne náročnej oblasti na vysvetlenie a pochopenie a to je tráviaci systém. Zámerom je, aby ste si spravili jednoduchú predstavu, čo je to trávenie a ako funguje. Budem sa čo najviac vyhýbať odborným výrazom z medicíny. Nevysvetľujte si to tak, že im nerozumiem, ale článok napíšem tak, aby ho pochopili aj medicínsky neškolení nadšenci alternatívnej liečby.

Tuk tela - požehnanie alebo kliatba?

Author: Saša Pueblo - Published 2013-04-02 19:19 - (13829 Reads)
Nie je pravda, že tukové bunky žijú počas celého života človeka. Tuk dieťaťa do jedného roka je iný ako tuk dospelej osoby. Tuk dieťaťa slúži na tvorbu hormonálnych látok a u niektorých osôb môže aj v dospelosti pokračovať tvorba hormónov priamo z tuku.

Celulitída a čo sa za ňou skrýva

Author: Saša Pueblo - Published 2013-04-02 19:13 - (3751 Reads)
Téma tém, kedy si ľudia postupom času vytvárajú neuveriteľne negatívny vzťah k tuku. A tak tuk je niečo mastné, hnusné a na čo by to mal mať človek na svojom tele? A takto by sme mohli pokračovať až do úplného zničenia poslednej bunky tela. Ale takýto postoj je postojom hlupáka, ktorý nechápe, aký dôležitý je tuk a aký potenciál dlhovekosti v sebe skrýva.

TOPlist

Dátum spustenia webu: 1.máj 2011

TOPlist

copyr2.jpg


Prihlásenie