Šťastný osud

Programovanie, dosahovanie a kontrola dosiahnutého cieľa.
V prvom rade programujem a vizualizujem, čo treba spraviť pre dlhovekosť až do tranzu, aby som to musel robiť, či chcem alebo nechcem. Teda je to jasné, vždy a na prvom mieste je zdravie a to, čo budem robiť, myslieť a realizovať nemôže poškodzovať zdravie.

Pokiaľ niektoré metódy čínskej medicíny poškodzujú liečiteľa a je to na jeho úkor, tak ich robiť nebudem. Klasické reiki čerpá energiu z osoby liečiteľa a to je na jeho úkor. A tak liečim s inými reiki liečiteľmi a často aj na diaľku. Každý dá iba niečo zo svojej energie a nie všetko.

Keď niečo chcem vo svojom živote zmeniť, tak vždy skúmam, či je to na prospech zdravia a najnovšie aj dlhovekosti, zdravia na desiatky rokov a vysoký vek. A to je možné chápať, že mám šťastný osud alebo vlastným pričinením sa stávam dlhovekým. Na to treba výskum dlhovekosti vešteckými technikami. Treba veštecky skúmať osoby, čo nie sú dlhoveké a čo sa všetko dá nájsť v ich tele a aplikovať na seba rôzne postupy z bádania napríklad správnej výživy.

Aby ste to lepšie pochopili, rozlišujeme prirodzene dlhoveké osoby, ktoré majú prebytky kmeňových buniek a z nich produkujú nové bunky aj v starobe. Osoby, ktoré nie sú prirodzene dlhoveké, majú len určitý počet kmeňových buniek a v staršom veku neprodukujú nové bunky, orgány sa zmenšujú a klesá ich výkonnosť. Ale napriek tomu u týchto jedincov je možné vo vnútri nájsť rôzne skryté systémy pre dlhovekosť, ktoré treba otvoriť. Napr. tukové bunky v oblasti pupku môžu začať produkovať kmeňové bunky aj v 90. roku života, len tomu treba pomôcť. Z tejto oblasti okolo pupku produkujú všetky druhy kmeňových buniek pre všetky orgány tela.


PSYCHOTRONICKÁ PORADŇA SAŠU PUEBLA
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu: sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť spracoval rýchlejšie,
tak prosím vyplňte si základný dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.
Profil má okolo 80 položiek, ktoré vyhodnotím.

Ako druhé programujem a tranzujem uchovanie a rast rozumových schopností.
Ale vieme, že uchovanie intelektu do vysokého veku nie je možné v starnúcom mozgu.
Treba kolektívne vedomie a pomoc neurónov iných ľudí cez siamské dvojča, kde jedno
ešte žije a druhé zomrelo. Žijúce dvojča má pri sebe energetický objekt v medicíne zvaný fantómový prízrak a fantómové bolesti ako pri amputácii. V zásade smrť jedného z dvojčiat je vlastne niečo ako amputácia. Iba takto možno uchovať intelekt aj vo vysokom veku. A to je postup v rámci šťastného osudu.

Programujem si uchovať mobilitu do vysokého veku a cez tranz realizáciu tohto programovania. A tu už bol spravený výskum – veštecké bádanie. Treba zobudiť špeciálnymi cvičeniami náhradné svalstvo pod nosným svalstvom. Stačí technika, že pri pohybe máte napnuté svaly ruky alebo iné svaly a tak chodíte a cvičíte. Pokiaľ si to chcete rozvinúť, tak to bude aj poriadne bolieť. Trekovacie palice sú tiež nutné a používajú sa tak, že dlane sú položené zhora na paličky. A to je šťastný osud. Mobilita v staršom veku je požehnanie.

Potom je tu ešte oblasť a to je to, čo bude po smrti s vašimi spomienkami a zážitkami.
Ešte za svojho biologického života skúmam zomieranie, klinickú smrť, návraty z klinickej smrti a to, čo sa deje po smrti. Bádanie vešteckými technikami, prostredníctvom cvičenia pochopiť, ako to funguje po smrti človeka. Aké máme šance vo svete mŕtvych spomienok. A kto sa tomuto venuje, tak to podľa mňa patrí do šťastného osudu. Človek zomrie a potom už nič? Podľa môjho vešteckého bádania je možné niečo po sebe uchovať na večnosť. Preskúmal som to, možnosti tam sú a ja po nich idem. Nenechám si túto možnosť utiecť iba preto, že iní tomu neveria a stále to spochybňujú. Zrazu život a smrť majú nejaký zmysel vo večnosti.

Saša Pueblo a jeho túžba po dlhovekosti a aj bádanie dlhovekých ľudí.

Samozrejme, že človek potrebuje a vizualizuje, aby sa diali šťastné náhody, úspech a víťazstvá, ale iba tak, aby to neohrozilo predošlé ciele a to dlhovekosť, zdravie, intelekt a vec nadčasovú. Je to z celkového konceptu jasné. A to všetko je celkovo šťastný osud. Niekto si možno povie, že jeho deti sú jeho šťastný osud. Biele anjelské sféry tečúce z detských žliaz v našom tele sú predpoklad, aby sme konali racionálne a vecne. Aby sme zvíťazili nad smrťou a dosahovali nekonečno.