Srdce a astma

Srdcový sval v ľudskom tele je neustále vystavený bioenergetickému žiareniu, ktoré produkujú u dospelej osoby zbytky detskej žľazy (týmus, brzlík). V detskom veku je detská žľaza omnoho väčšia a je v oblasti krku a hrudnej časti. Neskoršie sa u starších osôb stráca a zmenšuje na pár kúskov. Ide o bunkové štruktúry, ktoré majú v dospelosti na starosti správne kódovať k aktivite biele krvinky.

V niektorých prípadoch za môže z týchto buniek valiť bioenergia. Ide o to, že bunky v tejto oblasti majú v sebe orgániky a tieto sa stanú veľmi podobné orgánikom zvaným mitochondrie. Orgániky pod označením mitochondrie spaľujú v sebe hlavne tuky a produkujú vhodné bioenergetické napätie potrebné pre činnosť buniek. A bielkoviny, aké sú v mitochodriálnom orgániku, sa objavia aj v ďalších orgánikoch vo vnútri bunky. A to je už príliš veľa bioenergie a napätia. Takáto energia sa organizuje ako na spôsob laserových lúčov, ktoré môžu zasahovať priamo na povrch srdcového svalu. Pokiaľ takýto akože laserový biolúč alebo skupina lúčov dlhodobo atakuje srdce, tak na 4 srdcových komorách by sa mali zistiť mierne preliačiny a deformácie.

Liečba alebo terapia je v tom, že pacient sa dokáže do tejto oblasti znovu a znovu koncentrovať a po niekoľkoročnej koncentrácii zastaviť toto žiarenie alebo ho odkloniť do inej oblastí pľúc. Prípadne takúto bioenergiu presmerovať von z tela. Z liečiteľskej praxe túto techniku zvládlo iba pár jedincov. Klasickí astmatici nemali nadšenie pre tento štýl liečby a volili radšej lieky a ničenie organizmu. Smutná skúsenosť.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Astma
http://sk.wikipedia.org/wiki/Priedu%C5%A1kov%C3%A1_astma http://cs.wikipedia.org/wiki/Astma

Detská žľaza
http://sk.wikipedia.org/wiki/Detsk%C3%A1_%C5%BE%C4%BEaza
http://cs.wikipedia.org/wiki/Brzl%C3%ADk

Klimaktérium a srdce
Špecifický stav, ktorý sa môže podobať astme, je súčasťou klimaktéria a ukončenia aktívnej možnosti žien k otehotneniu. Klimaktérium má svoje prejavy, napr. aj ako migrenózne volty. Je to usadenie silnej bioenergetickej aktivity rovno v srdcovom svale. Pokiaľ bude migrenózny volt v srdcovom svale pôsobiť mnoho mesiacov, tak môže začať poškodzovať priamo aj srdce.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Klimakt%C3%A9rium
http://cs.wikipedia.org/wiki/Klimakterium

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.