Praktické tajomstvá aktívnej staroby – náhradné zdroje

Uvedomte si, že v 30. roku života každý z nás príde asi o 1000 enzýmov mladosti a pár koenzýmov. Asi vám to takto veľa nepovie, ale tieto látky spôsobujú, že v organizme všetky chemické látky fungujú mimoriadne silne a účinne, ich stratu môžeme považovať za ukončenie mladosti a začiatok procesu starnutia.

Pokiaľ sa naučíte koncentrovať do seba, zatvoríte oči a v hlave máte predstavu, že tuk na svaloch produkuje aspoň časť týchto látok, tak si ich v tele udržíte dlhšie. Koncentračné a vizualizačné techniky, ako dostať kmeňové bunky do týchto oblastí a obnoviť ich. Aktivizovať silou mysle a koncentrácie embryonálne bunky z obdobia vývoja plodu. Koncentrácia do tuku okolo svalov a tu prinútiť tukové bunky, aby začali produkovať aspoň časť stratených enzýmov mladosti. Silou vôle sa koncentrovať do kostí a tu aktivizovať embryonálne mitochondrie Eva, takto ich nazýva medicína, ide o štruktúry, ktoré riadili výstavbu a vývoj tela.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

V 30. roku života bude treba dať pozor na mozog a čím sa vyživuje. Ľudský mozog je dosť jedovaná záležitosť a keby ste ho museli zjesť, tak vy vám hrozila skoro až otrava ako jedovatými hubami. Teda asi v 30. roku života už mozog človeka nedostane od trávenia potrebné mikro dávky jedov a tak to treba nahradiť. V tomto smere sme robili veštecký výskum a narazili sme na fenomén, že ľudia, ktorí zbožňovali prasačie mozočky, mali mozog vyživovaný veľmi dobre. Tento výskum sa týkal asi 20 osôb. Ich mozgy boli aj po 30. roku života omnoho vitálnejšie a životaschopné a tak vám odporúčam pravidelne konzumovať určité množstvo prasačích mozočkov, prípadne ich hlboko zamraziť a každý týždeň niečo nastrúhať – naškrabať nožom a natrieť na oblasť pupku alebo rozpustiť v ústach. U kontrolnej skupiny, ktorá začala a užívala dlhodobo prasačie mozočky mozog začal fungovať lepšie a výkonnejšie. A o to tu ide.

V 40. roku života začína pre ženy menopauza a ukončenie možnosti otehotnieť, mať dieťa a u mužov nastupuje andropauza. Teda organizmus muža už produkuje omnoho menej spermií a ich kvalita je poslabšia. Mení sa hormonálna sústava v celom tele, ide o hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky, pankreas, dvanástnik, vaječníky a u mužov semenníky. A čo s tým? Tak je tu možnosť brať syntetické hormóny od lekárov alebo množstvo rôznych prírodných produktov, na ktoré nepotrebujete lekársky predpis. Ide o celkom účinné výživové doplnky a často účinnejšie ako hormóny na predpis.

Koncentračné a vizualizačné techniky ako dostať kmeňové bunky do oblastí, kde sú hormonálne žľazy a obnoviť ich. Aktivizovať silou mysle a koncentrácie v tejto oblasti embryonálne bunky z vývoja plodu. Koncentrácia do tuku pod kožou a okolo orgánov a tu prinútiť tukové bunky, aby začali produkovať látky na podporu hormonálnej činnosti alebo priamo hormóny. Z lekárskej medicíny sa vie o tvorbe v tuku minimálne estrogénu – ženského hormónu, ale aj tyrozínu a to je hormón štítnej žľazy. Okolo každej hormonálnej žľazy sa nachádzajú náhradné tkanivá z detstva a dajú sa aktivizovať. Silou vôle sa koncentrovať do kostí a tu aktivizovať embryonálne mitochondrie Eva, takto ich nazýva medicína a ide o štruktúry, ktoré riadili výstavbu a vývoj tela a nasmerovať ich do oblasti hormonálnych žliaz.

V 50. roku života začne blbnúť trávenie a platí to všeobecne. Výnimka sa uplatňuje u jedného človeka zo 100 ľudí. A o čo vlastne ide? Ľudský organizmus v tomto veku najúčinnejšie likviduje človeka práve poškodením trávenia. Treba si zvyknúť na tú skutočnosť, že staroba je v ľudskom organizme naplánovaná a dôsledne praktizovaná. Predstava, že staroba je spôsobená tým, že bunky sa už nevládzu deliť, je pravdivá iba čiastočne. A tak organizmus začne účinne likvidovať spracovanie živín ako sú klasické minerály, iónové minerály, chelátové minerály, koloidné minerály, aminokyseliny pre chémiu, aminokyseliny pre svaly, spracovanie tukov a glycidov, spracovanie cukrov, spracovanie vitamínov. Všetkého je menej, je to zle spracované a zle transportované. A často sú pomenené aj samotné chemické vzorce. A tak bunky nedostávajú, čo potrebujú, začínajú hladovať a nakoniec dochádza ku kanibalizmu medzi bunkami. Bunky sú poškodenejšie a vo vnútri málo výkonné. Staroba pokračuje vo svojom úspešnom ťažení a to nie je dobré.

Poviete si, čo sa s tým dá robiť? A veru sa s tým dá predsa niečo robiť. V prvom rade je možné sa začať vyživovať pomocou doplnkov stravy pre športovcov. Športovec potrebuje podať maximálny výkon, aby rýchlo regeneroval a podával patričné výkony, tak do seba dostáva už spracované látky ako sú minerály, proteíny, bielkoviny, aminokyseliny, nitráty a podobné látky a toto môžete robiť aj vy osobne. Predpokladá sa, že v staršom veku potrebuje organizmus 3 krát viacej látok ako v mladosti. A skutočnosť je taká, že trávenie produkuje toho málo a ešte nekvalitne.

A sú aj iné možnosti? Je napríklad možnosť sa vyživovať cez kožu. Dokonca vyživovanie cez kožu do značnej miery opraví aj trávenie cez žalúdok a tenké a hrubé črevá. Je to jednak jadrové mydlo, potom mydlo s bahnom z Mŕtveho mora, zaujímavý je aj vlastný moč. Potom je to nesporne kokosový olej, do ktorého je možné rozdrviť rôzne druhy minerálov, vitamínov, aminokyselín a iných látok. Na telo možno dávať aj iné látky ako oleje, masť, žĺtka, maslo, vodovitý vývar zo zemiakov, obilia, ryže. Na telo je možné dať aj čerstvú šťavu zo zeleniny a ovocia. Teda cez kožu je možné dostať do tela množstvo potrebných a užitočných látok. Diagnostikoval som 85 ročného muža a ten mal jedinečný systém, ako upraviť v koži nekvalitné látky, ktoré vytvorilo jeho trávenie. Koža si ich z krvi stiahla a dodatočne upravila.

V 60. roku sa trvalo destabilizujú chemické pochody riadené mozgom. Tak toto je veľký problém v ľudskom tele. Mozog, miecha a ďalšie oblasti v ľudskom tele koordinujú skoro milióny chemických látok a ich vzájomné pôsobenie. Určite v roku 3000 už každý bude mať na ruke mikro prístroj na meranie hladín skoro všetkých látok v ľudskom tele. Dnes takýto prístroj neexistuje a je tu jediná možnosť naučiť sa veštecké výkony a v mozgu vytvoriť schopnosť pre veštecké vnímanie stavu chemických látok v ľudskom tele. Je to náročný prístup, ale mimoriadne účinný a dokážete rýchlo zistiť, ktoré látky sú v malých hodnotách, ktoré vo vysokých hodnotách a donútiť telo a orgány, aby hladinu danej látky vhodne upravili. Takýmto zásahom nedovolíte rozvíjať poškodzovanie organizmu. Príkladom môže byť sledovanie hustoty krvi a to tým, že sledujete hladinu K vitamínu a stav hormónu trombopoetínu.

Osoby, u ktorých by sa slezina mohla starať o červené bunky. V ranom detstve nebolo dosť červených krviniek a o ich dlhšiu životnosť sa starala slezina, ktorá ich vedela ošetriť a vydržali pol roka aj rok v aktívnej činnosti. Trvalou koncentráciou a predstavami je možné v zdravej slezine túto schopnosť znovu obnoviť. Reálne poznám takéto prípady u starších osôb.

Osoby, u ktorých by sa dala aktivizovať ďalšia slezina. V niektorých prípadoch po havárii sa jedincom odtrhla slezina. Bola odstránená a daným osobám narástla náhradná slezina. Skôr by sme mohli hovoriť o zobudení zakrpatenej sleziny alebo podobného orgánu z hlbšej minulosti ľudského rodu. Je to možné. Neustálou koncentráciou a klamaním organizmu, že ste prišli o slezinu, sa dá rozvinúť aj náhradná slezina. Je to náročný projekt, ale dá sa zrealizovať.

Osoby, u ktorých by sa dali aktivizovať tukové oblasti a produkovali by chýbajúce látky pre telo. Je to jeden zo závažných momentov, pokiaľ sa vám ho podarí rozvinúť, tak 10 rokov dostanete navyše. Ide o jednoznačnú skúsenosť a mnohokrát aj lekárskym prostredím potvrdenú. Organizmus je schopný v tuku za príchodu kmeňových buniek napríklad z kostí, hladkého svalstva alebo kostnej drene modifikovať tukové bunky v určitej oblasti a pozmeniť ich chemickú činnosť tak, že začnú produkovať látku, ktorú telo už neprodukuje alebo produkuje slabo. Napríklad u žien sa dosť často v období klimaktéria produkuje málo hormónu estrogénu a organizmus ho začne produkovať v tuku. To je jeden z mnohých prípadov schopností produkovať akúkoľvek látku v tuku. Máme dostatok dobre zdiagnostikovaných prípadov tohto druhu. Zase je tu koncentrácia do organizmu a donútiť ho, aby produkoval v tuku všetko potrebné pre organizmus.

Osoby, ktoré začnú praktizovať terapie s vlastným močom. Ide o jedinečnú chemickú záležitosť, lebo táto látka je z každého a je individuálna. Prečo je vlastne zaujímavé sa umývať močom, piť moč, inhalovať moč? Moč obsahuje látky, ktoré podporujú tvorbu kmeňových buniek v tele človeka. A potreba kmeňových buniek je pre potrebné zmeny v ľudskom organizme dôležitá. Vlastná urina podporuje mimoriadne jedinečné zmeny v organizme: aktivitu embryonálnych štruktúr, zmenu tvorby látok v tukových bunkách, podporu aktivít mitochondrií celkovo, ale aj otvorenie zakrnutých štruktúr. Moč je zároveň aj jedinečná výživa v staršom veku, keď už trávenie skoro úplne zlyhalo. Moč je zdrojom dusíkatých látok, ktoré v staršom veku v organizme chýbajú. Vytrvalým pitím moču viacej ako 5 rokov je organizmus potenciálne schopný obnoviť napríklad obličky a aj iné orgány tela, ale obnova príde až po mnohých rokoch.

Osoby, ktoré aktivizujú žltú kostnú dreň. Ešte je tu ďalšia jedinečná možnosť a to aktivizovať a premeniť žltú kostnú dreň v kostiach na červenú. Je to možné a treba to vedieť využiť pre svoju dlhovekosť.

Osoby, ktoré sa postarali, aby ich neuróny v mozgu zostali aktívne. Už v 30. roku sa začínajú celkom nepekné zmeny v mozgu, ktoré sa dotýkajú celej budúcnosti mozgu. Menia sa vyživovacie pomery v mozgu a trávenie už prestane do mozgu dodávať mikrodávky silne toxických látok, ktoré mozog potrebuje pre svoje fungovanie. A osoba, ktorá tomu chce zabrániť, sa snaží jesť alebo natierať na telo hlavne prasačie mozočky. Keď mozog nedostane potrebné toxíny, tak si začína zvykať na klasickú stravu z krvi a stráca výkonnosť. Ešte horšie je, keď mozog nedostane vitamín B 8. Nedostatok lítia vedie k zmenšovaniu množstva aktívnej bielej mozgovej hmoty. Nedostatok látok podobných kravskému kolostru vedie k slabej obnove neurónov v mozgu. Pokiaľ sú v mozgu blokované embryonálne neuróny, tak mozog starne rýchlejšie a je stále menej aktívny. Pokiaľ v mozgu zostane aktívnych iba 30 % neurónov, tak to už hrozí úplným kolapsom a je vysoké riziko ukončenia života. A tak je dobre sa starať o svoj mozog a kontrolovať pravidelne biomarkery mozgu a zasahovať.

Osoby praktizujúce tvorbu dostatočného množstva bioenergie pre svoje telo a bunky. V ľudskom tele treba neustále produkovať bioenergiu, ktorá sa stráca a spotrebuje. Bioenergia sa získava v každej bunke a tu sa nachádza taký mini orgánik, volá sa mitochondria – mikro elektráreň. Najsilnejšie mikro elektrárne sú vo svalových bunkách. Ale staroba znamená, že svaly sú stále slabšie, menej sa regenerujú, tvorba dostatočnej bioenergie slabne a ľudské telo je už nedostatočne zásobené bioenergiou. A dá sa nejako dostať do ľudského tela dostatok bioenergie? Idete to cez systém reiki. Vlastne vytvárate si množstvo predstáv detských ručičiek, spájate ich do kotúčikov a tie koncentráciou dostávate do oblasti pupku. Tu sa otvoria koncentračnými cvičeniami embryonálne neuróny, ktoré v embryu riadili výmenu látok medzi matkou a dieťaťom. Hovorí sa tomuto systému aj maratónska žľaza alebo druhý dych pre športovca, ktorý je schopný pri behu likvidovať kyselinu mliečnu a svaly sú v podstate schopné bežať mimoriadne dlho. Embryonálne trávenie sa dá otvoriť a môže prevziať kontrolu nad celým trávením s tým, že neuróny z 5. až 20. roku života sa zablokujú alebo zničia.

Osoby, ktoré svoje hlasivky prerobili na trvalú tvorbu rezonancií. V staršom veku po 50. roku života prestávajú svaly produkovať dostatok niečoho, čo sa podobá na morzeovku. Teda niečo ako pulznú bioenergiu. Niečo kmitá, bliká a vibruje. Tok elektrónov ide a potom sa zase preruší. Inak povedané, počas života pulznosť ide z nervových zakončení, ktorých sú v tele miliardy. V staršom veku je týchto pulzov a kmitov stále menej a treba tento úbytok niečím nahradiť. A čím? Koncentráciou do hlasiviek a cvičením počas viacerých rokov si v mozgu vybudujete schopnosť, aby hlasivky trvalo kmitali aj keď nič nehovoríte a tým zabezpečíte aj v staršom veku, aby bolo v bioenergii tela dostatok kmitavých efektov. Aj nedostatok kmitajúcej bioenergie je dôvod zlého fungovania mozgu a aj zmyslov ako sú oči, uši, hmat a sluch.

Osoby, ktoré v staršom veku cvičia stav mierneho odpojenia spomienok od neurónov. Pokiaľ budete mať 70 až 80 rokov, tak už budú neuróny ľudského tela dosť oslabené, nebudú schopné úplne udržať vaše spomienky dôsledne prichytené na neurónoch a začne sa proces ich odpojenia a vzdialenia sa. Samozrejme, táto zásadná zmena môže mať mimoriadne nepriaznivé účinky na fungovanie pamäte. A tak niektorí jedinci tieto stavy cvičia už v 40 – 50. roku života. Ale sú to náročné koncentračné cvičenia a iba vás chcem informovať o tejto skutočnosti.

Osoby, ktoré si v tele vytvorili takzvaný kaukazský inzulín tým, že pravidelne počas celého života užívajú čierne múmio. Tento jav sa dá sledovať u ľudí žijúcich na Kaukaze, ale aj mimo Kaukazu. Pokiaľ múmio užívajú trvalo a pravidelne, tento druh akože inzulínu sa tvorí v tuku okolo svalov v tele. Dovoľuje mať dostatok sily vo svaloch aj v staršom veku.

Osoby praktizujúce reiki do kostí a obnovenie magnetickej tvorby biologického železa v kostných bunkách. Zase ide o náročnú techniku, ktorú v danom človeku môže za určitých vhodných podmienok dosiahnuť dobrý reiki energetický liečiteľ. Ale dá sa dosiahnuť aj v magnetickom tuneli, ktorý sa dá zakúpiť a používať. Samozrejme, treba magnetizovanie v tuneli pravidelne opakovať. Je dôležité, aby bolo tvoriace sa bioželezo v ľudskom tele magnetizované a potom aj červené krvinky, do ktorých sa dostane, sa lepšie pohybujú v cievkach a žilkách.

Osoby, ktoré aktivizovali embryonálne mitochondrie Eva vo svojich kostiach. Ide o jedinečný úkaz a nachádza sa v kostiach. V tomto smere sme robili veštecký výkon do ľudských kostí. Embryonálna mitochondriálna Eva – tak ju skutočne volajú v medicínskych kruhoch a nie je výmysel liečiteľstva, pochádza zo ženského vajíčka a počas oplodnenia a tvorby plodu sa rozmnoží podľa nášho odhadu v kostnom systéme embrya asi na 5 000 kusov a potom riadi všetky mitochondrie v každej bunke. V každej ľudskej bunke sa nachádzajú aspoň tri druhy mitochondrií. Do 20. roku života ukončia svoju aktivitu. Nezanikajú, ale idú do latentného spánku a je tu možnosť ich zobudiť a aktivizovať. A práve filipínske liečiteľstvo je na to ako stvorené. Jediné dokáže zobudiť tento fenomén a uviesť ho do plnej aktivity a to je fantastická vec. Treba sa začať na filipínskych liečiteľov pozerať trochu z iného uhlu pohľadu. V prvom rade filipínsky liečiteľ je tým lepší, čím viac má čudesne rastené a rozvinuté kosti a nie je na škodu, keď ich poškodí napríklad tuberkulóza kostí. Prosím nepozerať sa na filipínskych liečiteľov z toho pohľadu, že sú schopní operovať prstami, otvoriť ranu, zaceliť ranu. Niektorí to skutočne robia reálne, niektorí to robia, aby ste uverili zázraku. Nie je to podvod. Je to technika, ako úspešne aktivizovať mitochondriálne Evy v kostiach. Kosti a zázrak a bezvýhradné uverenie je mimoriadne silná technika na otvorenie mitochondriálnych Ev. A bolo by dobre sa na filipínske operácie takto pozerať. Iný pohľad je zbytočný a nerozumný. Nepomôže vám aktivizovať tajomstvá vo vašich kostiach.

Ale prečo by som si mal dať aktivizovať mitochondriálnu Evu v kostiach? Preto, že je schopná na časticovej úrovni a to sú elektróny, protóny a možno aj kvarky aktivizovať skupiny častíc a tvoriť jedinečnú energiu, ktorú pulzačne posiela do ostatných mitochondrií v bunkách a opraviť ich jedinečným spôsobom. Tu sa na celú vec musíte pozerať cez kvantovanú biológiu, ktorá sa venuje pôsobeniu častíc na ľudské telo. Je dobre trochu poznať svet nanotechnológií a ich potenciálu. Dôležité je, že zobudenie týchto mitochondrií v kostiach pod názvom Eva vedie k ďalším 10. rokom života navyše.

Osoby, ktoré si aktivizovali asi 200 zakrpatených orgánov v ľudskom tele. Tak toto je kapitola sama za seba. To si musíme trochu odísť z medicíny do vedy o evolúcii a vlastne Darvinizmu. Niektorí lekári si dali záležať a skúmali jedinečnú vec v ľudskom tele a to sú zakrpatené orgány z minulosti ľudského rodu. Aby ste lepšie pochopili, o čo ide, tak napríklad slepé črevo je zakrpatený orgán, ktorý v minulosti mal vraj funkciu tráviť drevitú buničinu. Človek prestal jesť vlákninu mladých výhonkov a tak má slepé črevo funkciu pri celkovej imunite hrubého čreva. Iný príklad zakrpateného orgánu je nervstvo na čele človeka a nájdete tu nad očami pár nervov, ktoré sa podobajú nervu v aktívnych ľudských očiach. Ďalší príklad je z výskumu dlhovekých jedincov a potenciál, že im v súčasnej pečeni narastie nová pečeň, ale je historicky staršia ako tá súčasná. Zisťované vešteckými technikami a treba takéto prípady preskúmať štandardnými vedeckými metódami. Organizmus môže tieto náhrady aktivizovať a využiť v prospech človeka. Takéto zobudenie náhrad sa deje viacej po 80. roku života. Je možné meditáciami tlačiť na telo, aby takéto štruktúry oživilo a pomohlo k dlhovekosti. Aktivizovaním zakrpatených orgánov možno získať orientačne ďalších 10 rokov života navyše.

Osoby, ktoré aktivizovali zobudenie štruktúr z embryonálneho obdobia svojho života a to od oplodnenia vajíčka spermiou do obdobia pôrodu a to je 9 mesiacov. Tak toto je jedinečná možnosť, ako si predĺžiť život a spraviť ho vitálnejší. Venujem sa aj skúmaniu dlhovekých jedincov a prečo sú dlhovekí. Jedni preto, že sa počas tehotenstva v matke spojili napríklad tri plody do jedného, no takýmto jedincom sa nebudeme tu venovať. Povedali by sme, že jeden z 1 000 ľudí by mohol mať takúto dlhovekosť. Potom je tu skupina jedincov, ktorým aj po 20. roku života zostali fungovať embryonálne neuróny. Tak 1 jedinec zo 100 má to šťastie. Väčšina ľudí nemá už dostatočne aktívne embryonálne neuróny po 20. roku života a prevláda aktivita neurónov z 5., 10., 15., a 20. roku života a tie zrovna nemajú záujem o to, aby ste žili dlho do 100 rokov. Nájdu sa aj takí jedinci, ktorí sú počas života trvalo naložení v alkohole a takéto dávky alkoholu zničia neuróny z 5. až 20. roku života a organizmus, aby prežil, zobudí spiace embryonálne neuróny. Nevýhodou je, že takéto osoby sa síce dožijú vysokého veku, ale zničia si intelekt a stávajú sa dementnými. Je to možné dosahovať aj meditačno – koncentračnými cvičeniami. Je možné systémom reiki blokovať činnosť neurónov z 5., 10., 15., a 20. roku života a aktivizovať embryonálne neuróny a tým dať danej osobe znovu vitalitu a navyše asi tak 10 rokov života.

Osoba využije priaznivé životné podmienky, trvalú zdravotnú starostlivosť a lieky od lekárov, aby si predĺžila život o ďalších 10 rokov života. Aj toto je fenomén dlhovekosti, ktorý má svoj zmysel pre kvalitnejší život v starobe a dožitia sa vyššieho veku. Pokiaľ sa o seba staráte alternatívne, to neznamená, že úplne odmietate lekársku starostlivosť. Je dobre využívať diagnostické možnosti dnešnej medicíny a na konci života aj lieky, ktoré vám môžu predĺžiť život.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.