Dlhovekosť získaná vlastným úsilím – dospelé kmeňové bunky VI.

29. Cievy, žily a kmeňové bunky.
Aj okolo ciev a žíl v ľudskom tele nájdeme dospelé kmeňové bunky, ktoré sa za určitých okolností môžu aktivizovať a podporiť narastenie nových častí ciev a žíl. Prípadne vybuduje v poškodených oblastiach celé nové krvné riečište a drobné cievky a žilky.

30. Náhrada za pankreas.
Už som vyššie spomínal, že dospelé kmeňové bunky sa nachádzajú na rôznych miestach tela. V prípade pankreasu sú to dve oblasti. Jedna oblasť dospelých kmeňových buniek je v samotných veľkých svaloch. Ich aktivizácia znamená, že vytvoria skupiny tkanív a začnú produkovať inzulín a tak môžu pomáhať telu v staršom veku a v prípade choroby. Ale nebudú tvoriť také tráviace enzýmy, ako idú z pankreasu do tenkého čreva. Druhá oblasť dospelých kmeňových buniek sa nachádza z vonkajšej strany tenkého čreva a po prebudení a vytvorení tkanív na tenkom čreve je schopná produkovať tráviace enzýmy. Prípadne tieto dospelé kmeňové bunky môžu byť u niektorých jedincov aj na stene žalúdka.

31. Zmena aktivít v bielej mozgovej hmote.
Ide o jedinečnú záležitosť v ľudskom organizme. Človek sa musí pričiniť vlastným úsilím, aby dosiahol, že biela mozgová hmota sa pozmení a začne produkovať mikro látky, ktoré pomáhajú organizovať spoločnú aktivitu a koordináciu všetkých buniek tela. Ide o to, že po 50. roku života už amigdala s hypofýzou a epifýzou prestáva riadiť bunky tela. Prestáva produkovať určitý druh látok, ktoré sa rýchlosťou blesku šíria od bunky k bunke a koordinujú tvorbu biochemických látok. Tieto látky sa dajú určitými technikami produkovať v bielej mozgovej hmote. Biela mozgová hmota je súčasťou každého neurónu v tele. A neuróny sa nachádzajú jednak v mozgu, ale aj v iných častiach tela. Najviac neurónov je v mozočku a to až 60 % z celkového počtu. Treba sa naučiť sugeratívne techniky atakovania neurónov, aby produkovali tieto látky.
Čo je to amygdala?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Amygdala
http://en.wikipedia.org/wiki/Amygdala
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fen.wiki…|cs&tbb=1&ie=UTF-8


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

32. Upchávanie medzibunkových priestorov lepkom.
Mimoriadne nebezpečná záležitosť hlavne pre staršie osoby a to je upchávanie medzibunkového priestoru. A tak odporúčam všetkým starším osobám, aby obmedzili prísun lepku v potrave a doslova prešli na bezlepkovú stravu a potraviny s lepkom jedli iba občas a príležitostne. Tak isto je to aj v otázke mäsa a prílišnej tvorby toxínov pri trávení mäsových výrobkov. A na dôvažok v staršom veku už poriadne organizmus ani nevie získať z potravín aminokyseliny a tie získava z bielkovín. Robili sme rozsiahle veštecké bádanie starších osôb okolo 60. a 70. roku života a pokiaľ jedli jedlo obsahujúce lepok, tak mali v značnom rozsahu poupchávané medzibunkové priestory.
Čo je to lepok?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Lepok

33. Srdce a ako ho spraviť dlhoveké.
Samotné srdce má dospelé kmeňové bunky na svojom povrchu. Dokonca sú tam dospelé kmeňové bunky aj na nervstve a sú schopné vytvoriť nervové bunky s vlastnosťou tvorby dodatočných impulzov k činnosti srdca. Tak isto užívanie čierneho múmia viacero rokov pôsobí na to, že aminokyseliny v múmiu postupe pozmenia orgániky vo vnútri buniek na omnoho výkonnejšie ako je bežný srdcový sval. Ale je potrebné srdce zaťažovať kardio cvičeniami na fit lopte a nechať srdce bez sily vôle, aby zvládlo aj v staršom veku záťaž. Nekoncentrovať sa na srdce a nepomáhať mu. Tak isto celkovo pohyb a cvičenie svalov prospieva k dlhovekému srdcu. Samozrejme, treba cvičiť veľmi opatrne a postupne.
Čo je to srdce?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Srdce
Fitnes výhody: prečo mať doma fit loptu?
http://wanda.atlas.sk/fitnes-vyhody-preco-mat-doma-fit-loptu…
E-shop na fit lopty
http://www.zeas.sk/fitnes/fit-lopty/veke-fit-lopty.htm

34. Dospelé kmeňové bunky pre oblasť chrupaviek.
Aj okolo chrupaviek a platničiek chrbtice sa nachádzajú dospelé kmeňové bunky, ktoré sa dajú aktivizovať cez prípravky obsahujúce jed včiel, pijavíc a hadov.
Čo sú to chrupavky?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Chrupavka

35. Dospelé kmeňové bunky v hladkom svalstve.
Ide o nešpecifikované kmeňové bunky, a teda môžu sa aktivizovať a vytvoriť nové tkanivo do oblasti, kde sú poškodené. Veštecký výskum naznačoval, že hladké svalstvo v tele takéto bunky obsahuje v hojnom počte.
Hladká svalovina
http://cs.wikipedia.org/wiki/Hladk%C3%A1_svalovina

36. Kmeňové bunky z tukového orgánu.
Tuk a tukové bunky ľudského tela obsahujú dva druhy buniek, ide o dospelé kmeňové bunky. Jeden druh sa dokáže v tuku pozmeniť na skupinu buniek organizujúcich sa do tkaniva schopné produkovať chemické látky na podporu hormonálnych žliaz, orgánov a systémov tela. Takéto tkanivá sa vytvoria priamo v tuku pod kožou a daná osoba je ich schopná aktivizovať silou vôle, umývaním jadrovým mydlom, vlastným močom na telo a aj kúpeľnou sírou. Vhodné je aj mydlo z Mŕtveho mora. Sú potrebné aj iné látky na aktivizáciu dospelých kmeňových buniek.

A potom v tuku sú aj nešpecifikované dospelé kmeňové bunky, ktoré môžu putovať do lymfatického systému a ísť na miesto prestarnutého orgánu a obnoviť staršie tkanivá. Aj tento fenomén dá využívať.

37. Kmeňové bunky z kostnej drene, ktoré tak isto prenikajú do krvného riečišťa a nie je presne dopredu určené, ktorému orgánu v tele vypomôžu
Ide o jedinečný fenomén, kostná dreň obsahuje dospelé kmeňové bunky, ktoré sú schopné sa za určitých priaznivých okolností uvoľniť do krvného riečišťa a putovať k chorým a poškodeným orgánom tela. Čo zobúdza tento efekt? Umývanie močom.

OLIMPIQ® STEMXCELL množí a chráni kmeňové bunky. Je to nový objav, nová kategória v skupine výživových doplnkov. Tvorba kmeňových buniek z kostnej drene.
Veštecký prieskum: všetkým dobre zregeneroval tvorbu kostnej drene.
Dlhodobé účinky: upozornenie – v kostnej dreni beží skoršia staroba
http://eshop.zdravmat.sk/vyzivove-doplnky/1348-olimpiqr-stem…

38. Premena deliacich buniek na trváce ako je to v prípade nervových buniek
Pycnogenol® – IBA TENTO – je čistý prírodný extrakt prímorskej borovice Pinus martima, obsahuje 42 bioflavonoidov a komplex aminokyselín, ktoré ho zaraďujú medzi najväčšie prírodné antioxidanty. Česko – slovenský výrobok. Pycnogenol® je ochranná známka firmy HORPHAG RESEARCH Ltd., Švajčiarsko.
Veštecký prieskum: rýchlo a kvalitne mení klasické bunky na trváce bunky s extra šialenou životnosťou – POZOR.
http://www.programzdravia.sk/pyp.htm

Veštecky sme skúmali asi 100 osôb a zistili sme, že aminokyseliny tohto druhu menia normálne sa deliace bunky na trváce bunky. Čo to znamená, že bunka je trváca? Trváca bunka na rozdiel od deliacich sa buniek je schopná skpírovať svoje orgániky v bunke a bez delenia celej bunky vytvárať nové orgániky.

39. Látky zo zvierat, ktoré zregenerujú a dajú do výkonnosti ostatné bunky tela.
Ide o špeciálne liečivé produkty z teľacích a prasacích mláďat, ktoré sú schopné na niekoľko rokov mobilizovať bunky v daných oblastiach tela. Táto aktivizácia trvá 5 až 7 rokov a potom nastupuje zrýchlené starnutie buniek danej oblasti. Takú sú naše veštecké pozorovania. A tak ho odporúčame v staršom veku, kde ešte získate výkonnosť buniek na pár rokov a potom je v zásade jedno, čo sa bude diať. Teda necháme si ich po období 70. až 80. roku života.
Chondramín
http://www.biocitia.eu/zaujimave-produkty/11-chondramin.html

40. Rôzne druhy aminokyselín a ich vplyv na zmenu vlastností buniek.
Vešteckými technikami sme overovali, čo vlastne spôsobuje mnohoročné užívanie aminokyselín na určité druhy buniek v tele. Svoj veštecký výskum sme zamerali na sledovanie ľudí, ktorí dlhodobo užívajú napríklad múmio. Vieme, že múmio obsahuje špecifické aminokyseliny a tie putujú hlavne do svalov tela a aj srdcového svalu. A po určitom čase sa svalové bunky začnú meniť, a teda ich orgániky vo vnútri bunky sa menia, menia sa aj bielkoviny vo svalových bunkách. Svalové bunky získajú naspäť húževnatosť, obnoví sa chémia vo svaloch. A nakoniec svalové bunky budú produkovať rastový hormón, ktorý je tak dôležitý aj v staršom veku.

Osobe, ktorá je po 50. roku života a má poškodené trávenie, sa z bielkovín pri trávení dostáva málo aminokyselín. Teda z potrebných 20 základných aminokyselín sa dostáva do tela iba necelá polovica a veštecky možno vnímať orgániky vo vnútri buniek ako dierkované, také ohlodané a slabo funkčné. Teda bunky sú málo výkonné, čo sa týka produkovania potrebnej chémie pre seba a telo. A to je bežiaca staroba. Vhodný je výrobok Pycnogenol, obsahuje 42 bioflavonoidov a komplex aminokyselín.

Pri poškodení buniek svalov cvičeniami do extrémnej bolesti a pocitu pichania vo svale okostica uvoľňuje zo svojich buniek aminokyseliny a posiela ich do poškodených svalových buniek. V mieste poškodenia vzniká takzvaná skupina uzlíkových svalov schopných odolávať ďalšiemu poškodzovaniu. Tieto zistenia sme robili vešteckými metódami a praktizovali priamo na sebe.
Čo je to aminokyselina?
http://sk.wikipedia.org/wiki/Aminokyselina
http://cs.wikipedia.org/wiki/Aminokyselina
17 druhov aminokyselín v múmiu a zmeny svalových buniek
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mumio
Podrobnejší prehľad aminokyselín a ich účinok na bunky tela
http://www.biozen.cz/mumio/index02.html
Čo sú to adaptogény ?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Adaptogen
Pycnogenol
http://www.programzdravia.sk/pyp.htm
Balancer Klas
http://www.zdraviezprirody.eu/?p=p_37&sName=Detaily-o-B…

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.