Diagnostika srdcový sval – C 87

Doužívala som tabletky na preliečenie srdca, chcem Vás poprosiť o kontrolu. Ďakujem.

Saša Pueblo: Starnúci ľudia si akosi neuvedomujú, že staroba bude aj o srdcovej nedostatočnosti. Jej riziko je v tom, že začína celkom utajene a nenápadne a to tak, že trávenie prestane dodávať do tela nitráty. V lekárni je prípravok na báze nitrátov a to je nitroglycerín a tento srdcový sval potrebuje pre svoju aktívnu činnosť. Nízka hladina nitrátu v krvi sa podieľa na tŕpnutí ruky a srdca. A keď je srdce preťažené a unavené, tak môže prísť ku klasickému infarktu. A tak užívanie nitroglycerínu pod kontrolou lekárov je doslova žiaduce. A je to určitá prevencia aj proti stareckej srdcovej nedostatočnosti. Celkovo v staršom veku je potrebné srdce doslova trénovať a to rýchlostnými cvičeniami. Nedovoliť, aby odumreli rýchlostné svaly vo veľkých svaloch. A tak vo fitnes je to rýchlostné bicyklovanie, kardio cvičenie na fit lopte, v prírode je to zrýchlená chôdza a netreba sa báť, pokiaľ po cvičení srdcový sval pobolieva. Je to normálny stav. Je dobré si dať pred cvičením a aj po cvičení nitroglycerín. Niektorí cvičenci môžu cvičiť chôdzu a pohyb výhradne zo stredu svalu a nie z kĺbov alebo nad kĺbom. Potom je možné trénovať zatínanie a uvoľňovanie svalov a uvedomiť si, že je to niečo ako mať niekoľko náhradných sŕdc. Pozrite si beh afrického a európskeho bežca a pochopíte, ako môžu svaly tela fungovať ako náhradné srdcové pumpy. Naučte sa cvičiť s pulzmetrom a snažte sa pohybovať tak, aby pulz nešiel nad hodnotu 100 úderov. Tak isto je správne naučiť sa vhodne dýchať.

Diagnostika srdcový sval

Celkový stav: unavené životom a zastresované, nešetrené a ničené počas života.
Stav chlopní: v norme.
Stav komôr: v poriadku.
Stav buniek srdca: oživené, zvnútra vyčistené, orgániky vo vnútri buniek obnovené, bunky a medzibunkový priestor vyčistený. Poškodená a zanesená časť srdca je posilnená a v poriadku.
Veľkosť srdca a komôr: srdce sa zväčšilo a komory sú v štandardných rozmeroch.
Pulzačné nervy na srdci: posilnené a nové pridané pôsobením múmia. Dobre.
Celkový bionergetický potenciál celého tela: sa zlepšuje a zahusťuje. Prístroj TENS, psychowolkmen, magnetizér a meranie pulzov už začína pôsobiť. Srdce sa v poslednom čase učí oddychovať.
Pohyb svalov tela: beží výcvik pumpovať a žmýkať svaly ako u afrických bežcov, cesta k tomu, aby každý sval bol aj niečo ako náhradné srdce a bol schopný pomáhať srdcu pri pumpovaní krvi.
Tepny a žily do srdca: prebieha neustále čistenie a enzým na čistenie užívať počas celého roka.
Cievy a žily, nervstvo a lymfatické riečište k výžive sa činnosti srdca: výborný stav.
Srdce a nervový systém do jednotlivých orgánov: je celkovo zlyhaný a koncentračnými technikami je treba obnoviť nervový kontakt s ostatnými časťami a orgánmi v tele.
Srdcový hormón: v poriadku.
Genetické posuny buniek: žiadne posuny – štandardný stav.

Saša Pueblo

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.