Diagnostika pečene – C 93

Chcel by som vás poprosiť o diagnostiku pečene a žlče. Momentálne nemám žiadne problémy, ale chcel by som vedieť, či to tak bude aj v budúcnosti. Ďakujem.

Saša Pueblo: Je to prípad osoby, ktorá sa stravuje príliš decentne a dostatočne nechápe potrebu a význam toxínov v ľudskom tele. Veľa ľudí si myslí, že organizmus nepotrebuje toxické látky, ale to je veľký omyl. Toxické látky v tele potrebujú hormonálne žľazy, aby mohli produkovať vhodné hormóny. A keby človek vedel, aké toxické látky sa vyrábajú v likvorových dutinách mozgu, tak by ani neveril, ako sú prudko jedovaté. Tak isto ľudská pečeň je sklad dôležitých toxínov a čo produkuje, či už žlč, alebo iné pre telo užitočné látky sa potom pri nedostatku vhodných toxínov netvoria. Pri vegánstve a vegetariánstve sa doporučuje piť vlastný moč ako vhodný prísun toxínov do tela, lebo všetko rastlinné nemá dosť toxických látok pre činnosť organizmu.

Diagnostika
Pečeň je delená na viacero menších častí, čo je v poriadku.
Pečeň je na môj vkus príliš málo toxická a skôr taká menšia výrobňa. Žiadna poriadne výkonná chemická fabrika, čo nie je dobré hodnotenie.
Vrátniková žila do pečene privádzajúca žilnú krv je morfologicky dosť tenká a úzka.
Organizmus to rieši prívodom žilnej krvi aj postrannými žilami a žilkami. Teda prívod žilnej krvi nie je dostatočne masívny.
Bilirubín je v norme.
Cholesterol dva druhy sú v norme.
Enzým serrapeptáza na čistenie ciev a žíl sa neprodukuje v dostatočnom množstve a to môže čiastočne zanášať cievy a žily a lymfatické vlásočnice. A je vhodné občas preliečiť prípravkom Serrapeptáza.
Tvorba krvnej plazmy je pekná a dostatočná.
Jednotlivé zložky v krvnej plazme zabezpečujúce transport živín a červených krviniek a iné služby v krvi ako sú určité peptidy, bielkoviny, enzýmy a hormóny nie sú ideálne, ale dostatočné.
Tvorba žlče je predimenzovaná, nemá dobré chemické zloženie a toto chemické zloženie môže v starobe zvýšiť riziko tvorby onko problémov v hrubom čreve. Príčina je v tom, že v pečeni nie sú uložené vhodné toxické látky na tvorbu iného druhu žlče.
Celkovo skladba toxických látok v pečeni je nevyhovujúca.
Pečeň musí byť sklad toxických látok, chýbajú toxíny z mäsa, údených výrobkov, plesňových syrov, húb, toxické látky z lesných kvetov a drevín, toxíny z klasického uhlia, z hmyzu a rôznych zvierat, toxíny z údených rýb, celkovo toxíny z pôdy v záhradách.
Podľa mňa sa stravujete príliš sterilne.
Na lepšiu žlč treba mať v strave celú paletu rôznych čajových zmesí – ako prísun správnych toxínov.
Časť toxínov sa dostane do tela aj cez popíjanie vlastného moču.

Saša Pueblo

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.