Bunka a jej mitochondrie

Máme tu ďalšiu úroveň diagnostikovania ľudského tela. Ide o hlbokú rovinu, ktorá sa nachádza vo vnútri každej bunky ľudského tela. V tele máme milióny buniek a v každej sa nachádzajú také mikroskopicky malé orgániky a bunkové jadrá a medzi nimi nájdete aj mitochondrie.

Možno si poviete, prečo sú dôležité práve tieto mitochondrie? Ide o to, že napr. mitochondria DNK – tak ju odborníci volajú, má v sebe asi 30 chromozómov, ktoré obsahujú nukleové kyseliny a tie tvoria DNK a RNK točivé štruktúry. Nemusíte tomu úplne rozumieť. Ale čo si treba zapamätať je, že tieto mitochondrie riadia celú chémiu každej bunky a to je mimoriadne dôležité. Aby mitochondrie fungovali, potrebujú špeciálnu výživu, ktorá spadá do oblasti nanovýživy. Ide o mimoriadne drobné výživové látky veľkosti 0,00001 milimetra. Túto nanovýživu vyrábajú pravdepodobne mitochondrie v kostnej špongii vo vnútri koncov kostí. A je mimoriadne zle, keď sa táto výroba zastaví a nie je pre ostatné mitochondrie prítomná. Našťastie na trhu sú už dostupné výživové doplnky na báze nano.

Poznáme mitochondrie, ktoré sme pracovne nazvali FABRIKA, ktoré sú schopné meniť pozície atómov vo vnútri prvkov ako je železo, vápnik a iné prvky. Sú schopné si z prvku železa vyrobiť napríklad zlato. Napríklad pečeňové bunky obsahujú pre zaujímavosť 2000 rôznych mitochondrií. Potom poznáme mitochondrie ELEKRÁREŇ a sú schopné meniť chemické látky na energiu. Tieto mitochondrie sa nachádzajú v každej bunke tela a často sú schopné zachytávať elektróny, fotóny a vytvárajú v sebe niečo ako mikroblesky a výboje. Hovoríme o laserovej šou, ktorá dovoľuje produkovať také látky, ktoré človek ešte priemyselne nevie vyrobiť. Ide o nanotechnológiu organického pôvodu.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Jeden príklad z nanotechnologického sveta, aby ste pochopili, čo sa deje v mitochondriách ELEKTRÁREŇ. Pri výrobe skla sa používa laser, ktorý pracuje s fotónmi a to sú ako zhustené slnečné lúče. Nimi sa pôsobí na povrch skla, premiestňujú sa atómy a zahladzujú sa nerovnosti. Výsledkom je sklo, na ktorom sa voda a ani prachové častice nedokážu usadiť a nie je ho treba umývať. Takto asi nejako fungujú mitochondrie ELEKTRÁREŇ. Mimoriadne dôležitá je výroba nukleových kyselín na opravu chromozómov v tele. Poznáme ešte mitochondrie EVA. Tieto nájdeme hlavne v kostnej špongii a nemýľme si to s kostnou dreňou, čo produkuje červené a biele krvinky a krvné doštičky. Vytvorila ich mitochondria v oplodnenom vajíčku a riadia a koordinujú všetky ostatné mitochondrie v ľudskom tele. Mitochondria Eva nie je medicínsky overený objekt, je zistený iba vešteckými technikami a je na vede, aby potvrdila alebo vyvrátila prítomnosť v ľudskom tele. Mitochondria FABRIKA môže pri poškodení produkovať mimoriadne agresívne alergénne nanolátky a tieto nemajú problém prenikať cez bunkové blany na povrchu buniek a cez blany medzibunkového priestoru. Nepýtajú sa žiadnej bunkovej blany, či môžu vstúpiť do vnútra bunky a nič ich nezastaví.

V staršom veku po 50. roku života je dobré dobíjať oblasť mitochondrií kremíkovými ohrievačmi, ďalej je vhodná studená plazma z lampy naplnenej plynom. Sú to také mini blesky a produkuje to dezinfekčný ozón. Tak isto LED reflektor s farebnými fóliami a svetelnými efektmi umožní potrebnú laserovú šou na výrobu jedinečných chemických látok v bunkách ľudského tela.
Filipínske reiki a jeho liečitelia zasahujú práve do tejto oblasti fungovania hlavne kostných mitochondrií EVA a pokiaľ nie sú zničené, vedia ich zaktivizovať a zobudiť celý systém fungovania mitochondrií. Neriešim tu ich schopnosť operovať prstami a nepovažujem to za dôležité. A neriešim tu, či to robia naozaj alebo ako kúzelnícky trik. Do tejto oblasti patrí aj kozmetický a lekársky laser, ale treba dávať pozor, aby sa množstvo ošetrení neprehnalo a nepoškodili sa samotné mitochondrie vo vnútri buniek. Na určitý čas asi 5 – 8 hodín mitochondrie ELEKTRÁREŇ vykazujú silné regeneračné účinky v podobe tvorby jedinečných látok a tak preliečia dané oblasti ľudského tela. Mimoriadne účinné je laserové ošetrenie chrbtice, takých 6 ošetrení na celú chrbticu pomôže na pol roka až rok zreparovať chrbticu a okolité nervstvo.

Mitochondrie ELEKTRÁREŇ musia zabezpečiť ešte jednu jedinečnú záležitosť a to je paramagnetizmus alebo supravodivosť za izbovej teploty, ktorá dovoľuje aktivovať atómy napríklad železa a zvnútra kontrolovane uvoľňovať niečo ako v atómovej elektrárni. Každý atóm má potenciál energie jednej atómovej bomby a tento druh energie majú hlavne mladí ľudia. Mitochondrie môžu byť rôznym spôsobom poškodené, nefunkčné, zle vyživované, nevhodne pospájané a aj fungujúce k záhube organizmu. Tu zverejnené informácie sú z oblasti vedeckého výskumu a nie sú dobre zabehnuté v medicínskej praxi. Tu zverejnený pohľad nemusí korešpondovať s vedeckým pohľadom na činnosť mitochondrií v ľudskom tele. Skúmanie bolo spravené veštecky a dôkazový materiál je nepriamy, ale mali sme maximálnu snahu o seriózny prístup.

Príklady diagnostík mitochondrií v ľudskom tele si nájdete tu:
https://www.cimax.sk/blogy/article183-Diagnostika-mitochondr…

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.