Loading...
 

Kineziológia - ASMR - One brain

Author: Saša Pueblo - Published 2020-08-10 20:25 - (0 Reads)
Klasická lekárska kineziológia
Čo je to pohybová sústava? Logicky povedané a vysvetlené, ide o naše kosti. K tomu pridáme svaly a k tomu šľachy okolo kĺbov. Základy kineziológie a to skôr z pohľadu klasickej športovej medicíny.

Manažment ischiasu chrbtice

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-30 15:55 - (0 Reads)
Budem sa venovať bolestiam chrbtice medzi dolnými rebrami a vrchom panvy. Nižšia časť chrbtice je už kostrč. Často sa ľudia mýlia a myslia si, že nervstvo ide do nôh z kostrče. A to je určite zlá predstava. Nervstvo ide zvnútra panvy a panvových kostí a to je zásadný rozdiel.

Manažment bolesti a liečenie bolesťou

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-28 17:41 - (0 Reads)
Zamýšľam sa nad bolesťou. Chcem bolesť lepšie pochopiť a lepšie liečiť. Znovu sa vraciam k hlbšiemu štúdiu bolesti, ako som praktizoval doteraz. Ako podrobne a dobre analyzovať a určiť, o akú bolesť ide a odkiaľ pochádza. Nie je jednoduché určiť v ľudskom tele, odkiaľ bolesť pramení a kam sa šíri.

ASMR - o čom to je?

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-22 19:28 - (0 Reads)
Som známy s tým, že dlhodobo cvičím všetko okolo duchovna a ezoteriky a takisto moji ezoterickí priatelia to cvičia so mnou spoločne. Cvičenia trvajú mnoho rokov. A ako sa hovorí, objemujeme rôzne cvičenia.

Neustále kreslím svoje orgány

Author: Saša Pueblo - Published 2020-07-01 13:29 - (0 Reads)
Niekoľko rokov mám nastavené upozornenie do mailu: kresli svoje orgány. Nie je to tak, že si zoberiem ceruzku a budem na kus papiera kresliť svoje orgány. Idem do svojich predstáv a tam si vytvorím predstavu napr. každého prsta a zároveň koncentráciou v mozgu preniknem do každého prsta na ruke a každého prsta na nohe. Dávajte si pozor, aby ste prenikli reálne vedomím do každého prsta rúk a nôh.

Šťastný osud

Author: Saša Pueblo - Published 2020-06-29 12:55 - (0 Reads)
Programovanie, dosahovanie a kontrola dosiahnutého cieľa.
V prvom rade programujem a vizualizujem, čo treba spraviť pre dlhovekosť až do tranzu, aby som to musel robiť, či chcem alebo nechcem. Teda je to jasné, vždy a na prvom mieste je zdravie a to, čo budem robiť, myslieť a realizovať nemôže poškodzovať zdravie.

Ako zdokonaľujem svoje diagnostikovanie

Author: Saša Pueblo - Published 2020-06-23 20:03 - (0 Reads)
Už je to niekoľko rokov, čo som do svojho blogu Farma zdravia niečo písal. Skôr som sa venoval facebooku, kde som asi 2 roky budoval medzinárodné zoskupenia približne 180 reiki liečiteľov. Ešte v tomto čase ich preškolujem do stavu, ktorý sa v reiki systémoch volá reiki masters.

Diagnostika imunitná – onkologická

Author: Saša Pueblo - Published 2016-01-06 12:25 - (977 Reads)
Po čase sa znovu vraciam k problematike imunity ako takej s dôrazom na onkologické ochorenia. Venovať sa tu budem viacej možnostiam alternatívneho diagnostikovania onkologických prípadov, ale tak isto budem dávať dôraz na preventívne vyšetrenia, aby k onkologickým prípadom nedochádzalo.

Starostlivosť o kĺbové oblasti

Author: Saša Pueblo - Published 2016-01-05 18:07 - (1324 Reads)
Ako spoznať, čo sa deje vo vašich kĺboch?
Problematika kĺbov vás nemusí trápiť, pokiaľ ste mladý a nemáte ešte 50 rokov. Potom sa situácia začína dramaticky meniť. Organizmus sa po 50. roku života prestáva o kĺbové oblasti starať. A tomu sa hovorí starecké prejavy.

Výživa a údržba buniek v starobe VIII.

Author: Saša Pueblo - Published 2015-09-23 18:07 - (1023 Reads)
Prečo sa telo zreparuje pomocou buniek z prasaťa
Prasa je nám geneticky najbližšie zviera. Genetický rozdiel je v jednom géne, teda dá sa predpokladať, že produkty a látky z prasaťa sú mimoriadne liečivé a užitočné.

TOPlist

Dátum spustenia webu: 1.máj 2011

TOPlist

copyr2.jpg


Prihlásenie