Ako sa pokúsiť zničiť onkologické bunky alternatívne

Autoimunitná choroba/ochorenie alebo autoimúnna choroba alebo imunopatia je kolektívne označenie pre ochorenia, pri ktorých je imunitný systém nadmerne aktívny v rozpoznávaní a ničení a napáda niektoré štruktúry vlastného tela, napr. niektoré bunky normálne zabezpečujúce obranu organizmu proti infekcii a poškodeniu začnú nekontrolovateľne napádať a ničiť iné bunky v tele.

http://sk.wikipedia.org/wiki/Autoimunitn%C3%A1_choroba
http://cs.wikipedia.org/wiki/Autoimunita
http://en.wikipedia.org/wiki/Autoimmunity
TRASLATE GOOGLE
http://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=auto&#03…

Schválne som začal celý tento príspevok odkazom na autoimunitné ochorenie. Ide tu o to, že v prípade alternatívnej formy likvidácie rakovinových buniek máme v ľudskom tele iba jednu formu liečby a to prudko zvýšiť imunitnú reakciu celého organizmu, dosiahnuť niečo ako neadekvátnu imunitnú reakciu a tento stav nadmernej imunity udržať určité obdobie na extrémnej úrovni. Čo zjednodušene hovorí o tom, ako prebrať biele krvinky a ďalšie zložky imunitného systému k búrlivej a ničivej reakcii v organizme. Táto reakcia je namierená na onkologické bunky a nevhodné mikroorganizmy v ľudskom tele.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Je potrebné, aby sa pred prudkým navýšením imunity previedli lekárske testy na kvalitu kostnej drene. Pokiaľ sa medicínsky zhodnotí, že kostná dreň je v poriadku, teda kostná dreň produkuje všetky zložky krvi, ideme ďalej a veštecky sa skontrolujú zbytky detskej žľazy alebo samotná kostnú dreň, kde sa kódujú biele krvinky. Veštecky ladený liečiteľ postupne diagnostikuje a skúma všetky oblasti onkologicky chorého jedinca. Veštecky sa preverí celkový stav jednotlivých orgánov a systémov tela. Veštecká diagnostika ide aj do hlbšej úrovne a zisťuje sa, v akom stave je vnútro buniek, bielkovín a v nich aminokyselín a prvkov. Teda realizuje sa rozsiahla diagnostika ľudského tela a celá biochémia aj psychika.

Zmyslom takejto diagnostiky je komplexne zvážiť, do akej miery je organizmus danej osoby schopný prežiť, pretože prudké navýšenie imunity z týždňa na týždeň môže viesť k zložitým reakciám. Pokiaľ sa osoba rozhodne liečiť onkologický stav cez použitie živice z ihličnatých stromov, tak musí byť pripravená na všetky možné reakcie. Po použití živice z borovice čiernej a to rovno na kožu môže skončiť aj hospitalizáciou v nemocnici. A v krajných prípadoch sa môže bojovať aj o život. Teda použitie tohto liečivého postupu je plne na zodpovednosti liečenej osoby a daná osoba sa vlastne lieči sama a na vlastnú zodpovednosť.

Bolo by super, keby sa dal regulovať nárast imunitnej reakcie a pozvoľna ju rozbiehať. Ale to takto nefunguje. Teda toto je zásadne jediný alternatívny postup, ako dostať imunitu tela do prudkej reakcie, kde budú zničené onkologické bunky. Potom je tu ďalšie riziko. Treba si uvedomiť, že v prípade liečby živicou na telo ide o liečbu prírodnými kortikoidmi a imunita sa môže prudko zdvihnúť aj 50 násobne. A liečbu živicou treba udržiavať dlhodobejšie.

Samozrejme, liečba živicou sa dá realizovať aj po úspešnej onkologickej liečbe a v tomto prípade je priebeh navýšenia už menej dramatický. A je tu možnosť ešte jedného druhu liečby a to prinútiť slezinu, aby sa vrátila doslova do detstva a začala produkovať všetky zložky krvi, a teda aj biele krvinky. A to je ďalšie zlepšenie celkového stavu imunity. Ďalej v tele dospelej osoby je asi 10 oblastí, ktoré obsahujú dospelé kmeňové bunky, z ktorých sa môžu za určitých oblastí stať ďalšie náhradné oblasti pre tvorbu krvných zložiek, a teda aj bielych krviniek.

Liečba prírodnými kortikoidmi – živicou stromov sa dá praktizovať aj vtedy, keď napríklad z neznámych príčin chemoterapia nezabrala a nezostáva nič iné, ako skúsiť aj túto liečbu. No pri takto zložitých prípadoch je liečba prírodnými kortikoidmi bez akejkoľvek záruky.

Upozornenie: Tu zverejnené údaje o liečbe prírodnými kortikoidmi nie sú vedecky testované a skúsenosti sú získané iba praxou. Takáto liečba nesie aj veľké riziká. Pokiaľ ste niekde na internete narazili na stopercentne zaručené informácie o liečbe onkologických ochorení, tak to bude iba zbožné prianie. V zásade tu je klasická liečba u lekára ako je chemoterapia, operácia, ožiarenie alebo spontánne vyliečenie.

Je tu samozrejme aj možnosť kombinovanej liečby. Základnú liečbu prevedú lekári a to je buď liečba hormonálna, alebo chemoterapia, tak isto to môže byť určitý druh ožarovania. Teda lekár zasiahne a akútne riziko smrti zastaví alebo spomalí. Po zásahu lekárov by sa liečiteľ mohol pokúsiť zdiagnostikovať imunitný stav človeka a to mimoriadne komplexne a začať liečbu smerom k obnove správnych imunitných reakcií. A teda je tu aj možnosť liečby prírodnými kortikoidmi ako sú rôzne živice z ihličnatých stromov. Dokonca osoby, ktoré majú starší vek ako je 50 rokov, užívajú živice ako prostriedok k aktivizácii vlastného imunitného systému. Teda sa pravidelne natierajú menším množstvom živice. Prípadne gélom a mastičkami z ihličnatých stromov. V krajnom prípade minimálne množstvá živice aj pojedajú. Tu však môže byť negatívny vplyv na obličky, pokiaľ by sa užívali väčšie množstvá živice. Tento druh liečby je možný v prípade, že imunitný systém liečenej osoby funguje.

Horší prípad je, keď sa zistí aj medicínsky, že imunitný systém človeka je rozbitý a zničený. Aj v tomto prípade sa dajú hľadať určité možnosti. Liečiteľ veštecky diagnostikuje, a to skoro každý deň, stav organizmu a snaží sa, aby boli v organizme ničené hlavne nevhodné mikroorganizmy. Treba si uvedomiť, že poškodením celkovej imunitnej reakcie sa do organizmu môžu dostávať nevhodné mikroorganizmy, ktoré môžu svojou aktivitou vyvolávať ďalšie onkologické reakcie a to sa nesmie pripustiť. A tak je vhodné takéhoto pacienta preliečovať aj u lekára imunológa. Prípadne musí takýto pacient užívať aj prípravky na posilnenie imunity, napríklad koloidné striebro a iné prostriedky z voľnopredajných liekov a vyživovacích doplnkov. Takáto osoba by nemala chodiť na spoločenské podujatia a do verejných priestorov a dupľom do verejných sociálnych zariadení. Pokiaľ takáto osoba navštívi lekárske zariadenia, tak si musí dávať super pozor na mikroorganizmy, pretože v lekárskych zariadeniach sa otočí veľké množstvo pacientov. Osoba musí dezinfikovať dôsledne svoje prádlo, jedlo a tak isto priestory, v ktorých býva napríklad UV lampou. Z okruhu danej osoby by mali zmiznúť všetky zvieratá a to hlavne mačky, ktoré na pacienta so zníženou imunitou môžu preniesť kdečo. Daná osoba, musí jesť z vlastného oddeleného príboru a riadu a všetko neustále dezinfikovať. Napríklad si chráni aj povrch tela a kože vhodnými prípravkami na báze jódu. Nesmie sa dopustiť, aby do tela prišli nevhodné mikroorganizmy.

Ako prevencia je potrebné zmeniť stravovacie návyky a prijímať minimum cukrov a keď už, tak to má byť cukrová melasa. Osoba sa preventívne stáva vegánom alebo vegetariánom a to z dôvodu, aby v organizme nebolo prebytočné množstvo živín a látok. Toto sú základné opatrenia, aby sa získal čas na iné liečiteľské zásahy. To, že imunita zlyháva a nefunguje neznamená, že sa nedá nič robiť. Alternatívne tu máme niekoľko možností. Jedna z možností je prinútiť slezinu, aby sa vrátila do stavu z detstva a začala produkovať zložky krvi. Potom slezina má asi na 10 miestach tela dospelé kmeňové bunky a tie sa dajú zobudiť alebo sa o to aspoň pokúsiť. Aktivizujú sa a narastú mikro slezinky, ktoré by mohli produkovať takisto zložky krvi. Prípadne prinútiť tuk v tele, aby zo seba dodal do tela dospelé kmeňové bunky a tie by postupne opravili kostnú dreň a obnovili tvorbu vitálnych červených krviniek.

Tak isto treba veštecky skontrolovať zbytky detskej žľazy, či fungujú, lebo kostná dreň produkuje dostatok bielych krviniek, ale tie sa nemajú kde správne kódovať, čo majú v organizme robiť. A tak treba organizmus prinútiť, aby vytvoril náhradné detské žľazy v tele a to na základe dospelých kmeňových buniek. Prípadne centrá kódovania bielych krviniek zorganizujú kmeňové bunky priamo v kostnej dreni. Samozrejme, takto chorá osoba sa musí na veľmi dlhé obdobie vzdať bežného spôsobu života a začať žiť značne meditačne a prevádzať množstvo vizualizačných cvičení a psychického tlaku na organizmus.

Ďalší problém môže mať inú rovinu a to, že imunitný systém môže fungovať dobre, ale v organizme sa môžu nachádzať mikroorganizmy, ktoré dokážu úspešne odolávať imunitným systémom a dokonca organizovať imunitu a to tak, aby útočila na samotný organizmus. Sú to niektoré druhy mikroorganizmov aj z oblastí, kde ich prenášajú kliešte a iný hmyz. Aj tu nie je situácia až tak beznádejná. V prvom rade treba veštecky zistiť, o aký druh mikroorganizmov ide. Bohužiaľ, nie vždy sa dá medicínsky zistiť prítomnosť niektorých mikroorganizmov v ľudskom tele. Majú práve latentné štádium a ako keby v organizme neboli. Liečiteľ sa pokúsi určitými metódami upozorniť imunitný systém, že v tele sú nebezpečné mikroorganizmy. Do organizmu sa dopravia iné mikroorganizmy a tie imunitný systém zistí a začne určitá reakcia, ktorá zasiahne aj iné mikroorganizmy. Liečiteľ sa pokúsi aktivizovať slepé črevo a na hrubom čreve dosiahnuť mikro výrastok, ktorý zariadi trvalú aktivitu voči nevhodným mikroorganizmom. Iná možnosť je napríklad mikroorganizmus, ktorý je v tele chorej obete agresor, zmeniť na spolupracujúci typ a daná osoba sa stáva nositeľom daného mikroorganizmu a mikroorganizmus hostiteľa neničí. Takto sa dá postupovať napríklad pri papilomavíruse. Ale je možné takto postupovať aj napríklad pri ochorení na žltačku. Vzácne poznáme prípad, keď sa z HIV pacienta stal nosič toho vírusu. Jeden prípad pojedal po lúkach a lesoch všetok možný hmyz. Vyliečil sa na HIV vírus, ale zároveň ochorel na iný vírus, ktorý už bol liečiteľný. Ale to bol snáď jediný prípad, ktorý poznáme.

Ešte je tu špecifický prípad onkologického ochorenia spôsobeného rozkolísanou hladinou hormónov v samotných hormonálnych žľazách ako je hypofýza, štítna žľaza a ostatné. Onkologické ochorenie vzniklo z nezhubného bujnenia buniek, cýst, polypov a iných druhov výrastkov. A je potrebné najprv veštecky zdiagnostikovať hormonálnu sústavu a určiť toto rozkolísanie, alebo aj preventívne preliečiť onkologickú osobu a vhodne vyvážiť hormonálnu sústavu, aby prestal ďalší rast nezhubných útvarov, z ktorých sa následne stávajú zhubné útvary. Tieto prípady rozkolísanej hormonálnej sústavy sú dosť časté po 40. roku života. Toto obdobie sa volá andropauza u muža a klimaktérium u ženy. Prípadne najhorší scenár je ten, keď samotné hormonálne žľazy produkujú také chemické latky, ktoré nútia bunky k onkologickému ochoreniu.

Veľký problémom pri pacientoch liečených ožarovaním je prienik metastáz a to tu chápeme mimoriadne rýchly rast buniek, ktoré prenikajú cievami, žilami a lymfatickým systémom do vnútorných štruktúr. Často upchajú dôležité miesta prietoku krvi a lymfatického systému. Je to len otázka šťastia, kde preniknú, čo poškodia a upchajú. Samozrejme, tu zverejnené informácie o týchto rastoch po ožarovaní sú iba orientačné informácie a nemajú charakter vedecky overených informácií. Vychádzajú z mnohoročnej praxe. V niektorých prípadoch sme sa pokúšali pred ožarovaním preliečovať orgány tela danej osoby. Robili sme tak na základe nejakej interakcie medzi týmito metastázami a príliš oslabenými a chorými miestami v ľudskom tele. Má nejakú súvislosť, kde budú metastázy prenikať po ožiarení. Prešetrili sme veštecky množstvo pacientov po ožarovaní určitej časti tela a posun metastáz, skoro vždy si to vyberie najslabší orgán. Pacientovi ožarovali oblasť prostaty a metastázy išli až do oblasti krku, kde najslabšia oblasť v tele bola štítna žľaza. Viackrát sme pred ožarovaním preliečovali hlavne mozog, aby si to náhodou metastázy nenasmerovali sem. Teda je tu nejaká súvislosť, ale je tu len veštecké tušenie. A tak je vhodné pred ožarovaním preliečiť, čo sa len dá v ľudskom organizme a nedovoliť metastázam expandovať.

Chcel by som upozorniť aj na problém chemoterapie a hlavne opakovanej chemoterapie na neurónové oblasti. Dúfam, že nikto nie je taký naivný, že si myslí, že nutné chemoterapeutické ošetrenie nemá aj svoje následky. Minimálne sa v tele vyskytne nevhodná toxicita. Onkologickí pacienti sa často po chemoterapii chovajú ako psychiatrickí pacienti. Nechcú spolupracovať s lekármi a od liečiteľa vyžadujú zázrak. Hľadajú zázračný liek a okamžité vyliečenie. Chcú po úspešnej liečbe u lekárov nastúpiť do práce a zabudnúť, že niekedy boli onkologickí pacienti a neuvedomujú si, že po úspešnej liečbe u lekárov všetko iba začína a treba upratať celý imunitný systém, lebo extréme riskujú návrat onkologického ochorenia. Prípadne onkologický pacient sa začne sám liečiť a nerešpektuje odporučenia lekárov. Teda pacient po úspešnej chemoterapii a ožarovaní potrebuje prístup hodný psychiatra. Veľa onkologických prípadov sa nevylieči aj z dôvodu, že im zlyhala racionalita a logika, čo je reálne možné. Veľké množstvo onkologických pacientov nie je ochotné po úspešnej liečbe u lekárov a liečiteľov zmeniť zásadne život a chcú sa vrátiť do života, ktorý žili predtým. A takýmto rozhodnutím sa vystavujú riziku návratu onkologického ochorenia. Ešte sa mi v praxi nepodarilo presvedčiť žiadneho onkologického pacienta, aby sa vzdal bežného života a zameral sa na alternatívne formy života. A tak psychický fenomén je jeden z najťažších momentov pri úspešnej liečbe a prevencii zlyhania a poškodenia imunitného systému.

Na záver si dovolím upozorniť onkologických pacientov, že neochotou sa liečiť u lekárov ohrozujú svoje zdravie a svoj život. Najlepšie výsledky pri onkologických ochoreniach sa dosahujú práve v spolupráci lekár a liečiteľ. Lekári sa postarajú o akútny stav ohrozujúci život a liečiteľ sa postará o to, aby si pacient znovu obnovil svoj imunitný systém. Tu zverejnené informácie nie sú medicínskymi metódami overené informácie a sú iba orientačné. Pokiaľ sa náhodou rozhodnete liečiť tu zverejnenými postupmi, tak to robíte na svoju vlastnú zodpovednosť. A prosím nevystavujte liečiteľov právnemu riziku tým, že po nich požadujete zázrak a to hneď a okamžite. Ďakujem za všetkých, ktorí prikladajú ruku a svoj um v boji s onkologickými ochoreniami.

Nádorové ochorenia – prehľad
http://www.cimax.sk/lieky/nadorove-ochorenia
Stránka o rakovine – úvahy a inšpirácia
http://rakovina.nazory.eu/liecba-rakoviny-z-vnutra
Prehľad infekčných chorôb
http://www.cimax.sk/lieky/infekcne-choroby

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.