Ako postupuje Saša Pueblo pri alternatívnej diagnostike a liečbe rozkolísaného krvného tlaku a pulzov – I.

V prvom rade ide o to, aby sa mimozmyslovo na diaľku zistil stav látok v krvi. Takúto schopnosť si talentovaný liečiteľ vypestuje asi za rok. Táto nacvičená schopnosť vlastne nahrádza do určitej miery krvné vyšetrenie u lekárov. Raz budú mať ľudia na ruke čipové zariadenie, ktoré v určitých časových úsekoch vyhodnotí, čo má človek aktuálne v krvi a informuje o tom danú osobu.

Liečiteľ dokáže sebe a iným osobám na diaľku zistiť orientačne, aké látky sú v krvnom a lymfatickom riečišti. Teda predbieha dobu a vytvára si vo svojich neurónoch jedinečnú schopnosť diagnostikovať kedykoľvek, čo má sám v krvi, ale aj iná osoba. A toto biozariadenie je ideálne v jeho neurónoch na zistenie látok v krvi a potom je možné na určitý nedostatok reagovať.

Pokiaľ osoba nemá v krvi dostatok B 12 vitamínu, tak nebude dobrá obnova organizmu a keď tento stav bude dlho trvať, môže sa mierne podpísať aj na zvýšenom krvnom tlaku. U iných osôb nedostatok B12 môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok B12 u jednej osoby zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie. Najlepšie užívať B12 rozpustný pod jazyk.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Pokiaľ nemá osoba dlhodobo v krvi B komplex vitamínov, tak sa zle dostávajú živiny z krvi do vnútra buniek a to vysiľuje srdce a dvíha do určitej miery krvný tlak. Aby sa do buniek dostali živiny, tak to predĺžená miecha ako regulátor krvného tlaku môže riešiť zvýšením krvného tlaku. Keď sa B komplex dodá, je predpoklad, že krvný tlak o pár jednotiek klesne. Nezabúdajme, že po 50. roku života organizmus podľa gerontológie starnutia hovorí o tom, že organizmus potrebuje až 3 krát viacej B vitamínov a to nie je schopné bežné trávenie zabezpečiť prirodzenou cestou. U iných osôb nedostatok B vitamínov môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok B vitamínov zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie.

Pozor na B komplex, ktorý by ste chceli užívať. Máme overené, že jedine B komplex od Biotechu a Zentivy má ten správny chemický vzorec a dostane sa aj do buniek. A keď je poškodené a nefunkčné trávenie, tak treba ho v roztoku užívať cez kožu.

Pokiaľ osoba nemá v krvi dostatok biologického železa, tak to môže viesť k slabej tvorbe červených krviniek, a teda slabšiemu transportu kyslíka, kysličníka uhličitého a iných plynov z oblasti pľúc. A aj toto môže mierne zvyšovať krvný tlak. Jedná sa o biologického železo, ktoré sa predpisuje tehotným matkám. U iných osôb nedostatok biologického železa môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok biologického železa zvyšuje alebo znižuje počet tepov. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie. Odporúča sa užívať železo pre tehotné ženy napríklad Femibion Ferrochel.

Pokiaľ osoba nemá v krvi dostatok biologického vápnika, tak to tak isto môže viesť k nekvalitným chemickým pochodom a to skoro všade v organizme. Jeho nedostatok zase vedie k ďalšiemu navyšovaniu krvného tlaku o nejakú tu desatinku. A vlastne tu vidíte fenomén, ako sa v organizme zbierajú desatinné čísla smerom hore k vyššiemu krvnému tlaku. V staršom veku po 50. roku života je dodávka vápnika do tela veľmi komplikovaná a ešte k tomu dodávaný vápnik do krvi nemusí mať správny chemický vzorec. U iných osôb nedostatok vápnika môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok vápnika zvyšuje alebo znižuje počet tepov. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie. Je dobre užívať napríklad sušenú srvátku alebo sušené kozie mlieko. Pri poškodení trávenia sa dá užívať aj cez kožu.

Pokiaľ osoba nemá v krvi dobrý pomer sodíka a draslíka, tak to môže viesť k prílišnej aktivite nervových zakončení a keď táto nervová aktivita ide smerom do ciev a žíl, tak to znovu bude viesť k zvýšeniu krvného tlaku. Keď trávenie nevie dodať dostatok draslíka do krvi a k bunkám tela, potom je aktivita nervových zakončení na cievach a žilách dynamická a to vedie tiež k zvyšovaniu krvného tlaku. U iných osôb zlý pomer sodíka a draslíka môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň zlý pomer zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nepomer môže vyvolať rôzne odlišné reakcie.

Pokiaľ je v krvi nedostatok fosforu a vápnika, tak si ho organizmus začne dolovať z kostí. Môžeme hovoriť kľudne o vnútornom kanibalizme buniek, ktoré v záujme získania vápnika začnú oslabovať a likvidovať kostné bunky. A to je zase jeden fenomén nepriameho zvyšovania krvného tlaku. Dolovanie v kostiach je násilná činnosť, organizmus produkuje atypickú chémiu a tá destabilizuje celý systém tela. U iných osôb nedostatok fosforu môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok fosforu zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie.

Pokiaľ osoba nemá dostatok jódu v tele a v našich prírodných podmienkach má skoro každý nedostatok takzvaného biologického jódu (produkuje sa napríklad z chlorelly), tak to vedie hlavne k destabilizácii psychických stavov do oblasti neurónov a nervových buniek. Destabilizované psychické procesy zase vedú k zvyšovaniu krvného tlaku. U iných osôb nedostatok jódu môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok jódu u jednej osoby zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie.

Je vhodné pre všetkých a hlavne v staršom veku užívať Kelpatabs – čo je jód vyťažený a špeciálne upravený z morských rias. A je to jedinečný jód, ide najprv do štítnej žľazy a až potom je k dispozícii telu. Teda je zaručené, že ho dostane aj štítna žľaza. Niektoré druhy jódu nemusia mať túto chemickú vlastnosť. Užíva sa cez ústa a v prípade poškodenia trávenia aj priamo cez kožu.

Pokiaľ osoba netvorí dostatok nitrátov, tak chýbajú v srdcových a svalových bunkách. Nitráty potrebujú aj svaly. Keď nitráty chýbajú a nebudú pravidelne denne dodávané do tela v podobe nitroglycerínu, tak to poškodzuje bunky srdca a samozrejme zhoršuje prechodne krvný tlak. U iných osôb nedostatok nitrátov môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok nitrátov u jednej osoby zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie.
Je rozumné kontrolovať hladinu nitrátov v krvi a pri bolestivých pocitoch na srdci a tŕpnutí ruky a svalstva na ľavej ruke radšej užiť pol, štvrť alebo celú tabletku nitroglycerínu. Aj staršie osoby pri sexuálnych aktivitách by mali istiť svoje srdce nitroglycerínom.

Pokiaľ sa B6 vitamín trávením netvorí alebo je jeho tvorba dočasne blokovaná, môže to zhoršovať nočné stavy spánku. Narušovať ho a podieľať sa na zvyšovaní krvného tlaku. U iných osôb nedostatok B6 môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok B 6 u jednej osoby zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie. Nedostatok B 6 vitamínu môže spôsobiť, že daná osoba zle a nedostatočne spí. A keď potrebuje utíšiť nervové zakončenia a celkovo nervstvo, bude s tým problém. A tak je dobre užívať B6 ako výživový doplnok a niekedy aj rovno cez kožu.

V krvi je zostatkový cukor v značnom množstve a aj tento prebytok cukru môže mať podiel na dočasne zvýšenom krvnom tlaku. U iných osôb prebytok cukru môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň prebytok cukru u jednej osoby zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie. Je to aj o tom, aby sa danej osobe tvoril dostatok inzulínu a v staršom veku potrebuje človek niekedy aj 2 až 3 krát viacej inzulínu na svoje fungovanie. Skutočnosť je taká, že v staršom veku trávenie nedodá dostatok látok na tvorbu inzulínu a aj zložky, ktorá je potrebná a to vanád. Je vhodné sa v staršom veku preliečiť vanádom a často rovno cez kožu.

U danej osoby sa D vitamín netvorí priamo v koži zo slnečných lúčov. Je to možná porucha a aj tento stav sa môže podieľať na dočasnom zvýšení krvného tlaku. U iných osôb nedostatok D vitamínu môže naopak dočasne znižovať krvný tlak. Zároveň nedostatok D vitamínu u jednej osoby zvyšuje počet tepov alebo znižuje. Je to komplikované z dôvodu, že nedostatok môže vyvolať rôzne odlišné reakcie. Nájde sa dosť osôb, ktorým sa v staršom veku prestane tvoriť D vitamín úplne alebo chemické zloženie D vitamínu je zlé a nefunkčné. A tak treba vlastne D vitamín užívať ako vyživovací doplnok a často radšej rovno cez kožu.

Pokračovanie článku: https://www.cimax.sk/blogy/article132-Ako-postupuje-Sa-a-Pueb…

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.