Ako fungujú obličky

Obličky sú párový orgán, zdravý človek má dve obličky. Úlohou obličiek je čistiť krv, ktorá nimi preteká a zbavovať ju nevhodných látok a mikroorganizmov. Dobre fungujúce obličky naspäť do krvného obehu prepustia užitočné látky. Časť toxínov, ktoré prefiltrujú a zadržia, slúži ako zdroj základných látok pre činnosť nadobličkových žliaz.

Likvidovať a skladovať toxické látky pomáha aj pečeň, ktorá z niektorých druhov toxínov vytvára pre telo užitočné látky a niektoré uloží v pečeňových bunkách aj na horšie časy.


SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
Pokiaľ chcete so mnou komunikovať,
pošlite mi e-mail na adresu:
sasapueblo@meditacia.sk
Pokiaľ chcete, aby som vašu žiadosť
spracoval rýchlejšie, tak prosím vyplňte si základný
dotazník – ten si nájdete tu:
https://cimax.sk/lieky/zakladny-dotaznik
Mojou snahou je odpovedať do jedného dňa.
Nasleduje bezplatné vypracovanie zdravotného profilu.

Toxíny v tele pomáha likvidovať aj hormonálna žľaza hypofýza v strednom mozgu na konci predĺženej miechy.

Toxické látky do určitej miery likviduje aj hnedý tuk v tele a to tým, že z týchto toxických látok tvorí rezervné látky podobné liečivám.

Toxíny sa z tela dostávajú v podobe moču, ktorý ide z obličiek do močovodu, odtiaľ do mechúra a von v podobe stolice a v podobe potu na povrchu kože.

A preto odporúčam sa na toxíny v tele pozerať trochu inak ako doteraz. Určitá toxicita v organizme je potrebná a nutná a to z dôvodu, že sa z týchto toxínov tvoria užitočné látky v tele. Napríklad existuje aj v alternatívnej medicíne terapia, kde sa priamo lieči močom – urinoterapia.

Choroby vylučovacej sústavy
http://www.cimax.sk/lieky/choroby-vylucovacej-sustavy

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.